لیست بهترین وکلای پرستار تهران

لیست-بهترین-وکلای-پرستار-تهران

مقدمه

بهترین وکلای پرستار، موضوع بحث ما است. پرستار را می‌توان یکی از محله‌های جدید منطقه 14 دانست که در ابتدا مخصوص افراد اعیان‌نشین، تجار، وکلا، نمایندگان و درجه‌داران ارتش و وزرا بوده است. این محله در شرق تهران بوده و با محله‌های نیروی هوایی، حافظیه، کوی زینبیه، صد دستگاه، پیروزی، دهقان و نبی اکرم همسایه است. ازلحاظ راحتی رفت‌وآمد به این محله باید بگوییم که پرستار خارج از محدوده طرح ترافیک زوج و فرد تهران بوده و از اطراف به خیابان‌های براری، یکم نیروی هوایی، پیروزی، برادران افراسیابی، کریم شاهیان، ملا، بلوار ابوذر و بزرگراه بسیج منتهی می‌شود.

در زندگی هر خانواده‌ای اختلافاتی وجود دارد و در بیشتر اوقات این اختلافات با صحبت و پا درمیانی سایر اعضای خانواده و فامیل حل می‌شوند، اما در مواقعی این مسائل شدت یافته و دیگر با پا درمیانی ریش‌سفیدان هم حل نمی‌شوند و کار به دادگاه و شوراهای حل اختلاف کشیده می‌شود.

در این دعاوی خانوادگی بهتر است که در یک وکیل کمک بگیریم زیرا دعواهای خانوادگی خود به‌تنهایی می‌توانند آرامش افراد را برهم زنند و دیگر توانی برای رفت‌وآمد به دادگاه وجود نداشته باشد. بهترین وکلای پرستار در این موارد از طرف شما توانایی رسیدگی به پرونده‌های مربوط به دعاوی خانوادگی را دارند.

بهترین وکلای پرستار تهران در دعاوی خانوادگی

دعاوی خانوادگی فقط شامل دعواهای طلاق نشده و وارد بیشتری را شامل می‌شوند. قوانین خاصی هرروزه برای رسیدگی به دعاوی خانوادگی تصویب می‌شوند که اطلاع از آن‌ها برای بهترین وکلای دعاوی خانوادگی ضروری است. در ادامه وکلای پرستار تهران تعدادی از دعاوی خانوادگی را به شما معرفی می‌کنند:

- مطالبه و اجرای مهریه: مهریه مالی است که در حین عقد دائم یا موقت مشخص‌شده و مرد تعهد می‌دهد تا آن را پرداخت کند. خانم می‌تواند در هرزمانی نسبت به دریافت مهر خود اقدام کرده و حتی اموال همسر را توقیف کند.
- اجازه ازدواج مجدد برای آقایان: آقایان بدون اجازه همسر اول خود نمی‌توانند برای بار دوم ازدواج کنند مگر اینکه به دادگاه مراجعه کرده تقاضای اذن ازدواج کنند.

- نفقه و هزینه‌های زندگی زوجه: مرد موظف است هزینه‌های زندگی همسر خود را پرداخت کند و در صورت امتناع، خانم می‌تواند نفقه را مطالبه کند و حتی در مواردی طلاق بگیرد.

جمع‌بندی

دعاوی خانوادگی بسیار گسترده هستند و گاهی اوقات آن‌قدر پیچیده شده و اعصاب افراد را تحت تأثیر قرار می‌دهند که افراد به‌تنهایی امکان ندارد که بتوانند به امور دادگاهی خود رسیدگی کنند. بهترین وکلای پرستار در امور دعاوی خانوادگی بهترین انتخاب برای رسیدگی به این دعاوی هستند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای پرستار

شناسه : 247
لیست بهترین وکلای پرستار تهران صفحه 1، تعداد 15 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.