×

لیست بهترین وکلای سیزده آبان تهران

لیست-بهترین-وکلای-سیزده-آبان-تهران

شناسه : 246

مقدمه

مقدمه

محله سیزده آبان در ناحیه 3 منطقه 20 تهران قرار دارد و جزو محله‌های جدید تهران به‌حساب می‌آید. در قبل از انقلاب به این محله نهم آبان گفته می‌شده و بعد از انقلاب به مناسب روز دانش‌آموز، نام این محله تغییر کرد. سیزده آبان به ترمینال جنوب نزدیک بوده و اگر از این ترمینال راهی مسافرت هستید، به‌احتمال‌ زیاد از این محله نیز عبور می‌کنید. باوجود جنوب شهر بودن، محله سیزده آبان امکانات نسبتا خوبی دارد برای مثال اولین محله در تهران بوده که به لوله‌کشی گاز مجهز شده است. با توجه به اینکه پیشگیری از جرم و جنایت و اختلافات نمی‌تواند به‌طور کامل آن‌ها را در هیچ جا از بین ببرد، بازهم شاهد انواع مختلف دعاوی در این محدوده هستیم؛ بنابراین برای حل این اختلافات و مشاوره به ساکنان محله، بهترین وکلای سیزده آبان را به شما معرفی خواهیم کرد.

دادگستری شهرری مسئول رسیدگی به پرونده‌های محله 13 آبان

این دادگستری در شهرری و نزدیک به شهرداری منطقه 20 قرار دارد. در اطراف این دادگستری می‌توان مراکز مهمی مانند حرم حضرت عبدالعظیم حسنی، بهزیستی، فرمانداری و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی را مشاهده کرد. برای رسیدن به این دادگستری می‌توان از راه‌های اتوبان تهران – قم، جاده و کمربندی خاوران، جاده ورامین، اتوبان صالح‌آباد و اتوبان آزادگان که به شهرری ختم می‌شوند، استفاده کرد.

در این مجتمع به پرونده‌های مربوط به محله 13 آبان و سایر محله‌های منطقه 20 در موضوعات خانوادگی، سرقت و ... رسیدگی می‌شود. این دادگستری با داشتن 3 شعبه خانوادگی، 5 شعبه حقوقی و 7 شعبه جزایی فعال، آماده خدمت به هموطنان است.

ارتباط و مشاوره با بهترین وکلای سیزده آبان

دادگستری‌ها به دعاوی متعددی در موضوعات مختلفی رسیدگی می‌کنند و طبیعتا برای فردی که با قانون آشنایی نداشته و برای اولین بار قرار است به چنین مکانی برود، بسیار سخت است که بداند باید چه‌کاری انجام دهد پرونده‌اش در کدام شعبه رسیدگی شده و قانون چه حکمی برای پرونده‌اش صادر می‌کند. تمام این موارد سبب می‌شوند تا ما بهترین وکلای سیزده آبان را برای مشاوره و قبول وکالت شما در محدوده 13 آبان و منطقه 20 تهران معرفی کنیم.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای سیزده آبان

 

لیست بهترین وکلای سیزده آبان تهران صفحه 1، تعداد 19 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.