لیست بهترین وکلای ابوذر تهران

لیست-بهترین-وکلای-ابوذر-تهران

مقدمه

یکی از محله‌های قدیمی جنوب شرق تهران و منطقه 14، محله ابوذر است. محله ابوذر یا اباذر از اطراف به بزرگراه‌های اما رضا (ع)، آهنگ، افسریه و خیابان خاوران و میدان بسیج منتهی می‌شود. مساحت این منطقه 301 هکتار بوده و به دلیل نزدیکی به پایانه خاوران، خیابان خاوران و بزرگراه بسیج، جزو محله‌های شلوغ و پرتردد تهران است. در ابوذر می‌توانید خانه‌های قدیمی و نوساز را با متراژهای کوچک و قیمت مناسب پیدا کنید و همین باعث شده است تا کسانی که به دنبال خرید خانه با قیمت مناسب در تهران هستند، این محله را در اولویت خود داشته باشند. در این محله همچنین می‌توانید یکی از دادسراهای مهم تهران که به جرائم اینترنتی رسیدگی می‌کند را پیدا کنید. اگر برایتان سوال است که این دادسرا به چه جرائمی رسیدگی می‌کند، با بهترین وکلای ابوذر همراه باشید.

بهترین وکلای ابوذر در پیگیری پرونده‌های دادسرای ناحیه 31 جرائم رایانه‌ای

دادسرای ناحیه 31 جرائم رایانه‌ای در بزرگراه حکیم، بلوار ابوذر، بین شالی و بوستان دوم واقع‌شده است. با توجه به پیشرفت تکنولوژی و همه‌گیر شدن فضای مجازی، تعداد کلاه‌برداری‌ها و مشکلاتی که در این فضا به وجود می‌آیند نیز روزبه‌روز زیادتر شده و برای پیگیری کلاه‌برداری‌ها و سو استفاده‌ها، این دادسرا تشکیل شد.

جرائمی که در دسته جرائم اینترنتی قرار می‌گیرند، عبارت‌اند از: فیشینگ، سرقت اطلاعات شخصی افراد، جاسوسی رایانه‌ای، تخریب و اخلال در داده‌ها، نشر اکاذیب، جعل رایانه‌ای، تهدید در فضای مجازی، اهانت، سایت‌های شرط‌بندی، کلاهبرداری به روش‌های مختلف و ... . در این‌گونه موارد بهتر است موکل با وکیل خود به همراه مدارک شناسایی موکل، مستندات اولیه شکایت و ارائه دلایل کافی، به دادسرا ناحیه 31 مراجعه کرده و پرونده خود را در این دادسرا تشکیل دهند.

جمع‌بندی

به دلیل پیچیدگی فضای مجازی و وجود افراد مختلف و دارای پیشینه‌های متفاوت در این فضا، به‌راحتی روزانه تعداد زیادی جرائم رایانه در کشور صورت می‌گیرد. برای شکایت در دادسرای جرائم رایانه‌ای و پیگیری پرونده‌های این موضوع، بهترین وکلای ابوذر بهترین گزینه هستند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای ابوذر

شناسه : 237
لیست بهترین وکلای ابوذر تهران صفحه 1، تعداد 16 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.