×

لیست بهترین وکلای مینای جنوبی تهران

لیست-بهترین-وکلای-مینای-جنوبی-تهران

شناسه : 233

مقدمه

مقدمه

با توجه به وضعیت تورم کشور و گران‌تر شدن هرروزه خودرو و لوازم‌یدکی آن در کشور، با سرقت‌های گاه و بی‌گاه خودرو و لوازم آن در محله‌های شهر تهران و شهرهای دیگر کشور روبه‌رو هستیم. یکی از این محله‌ها، محله مینای جنوبی در جنوب شرقی تهران است. این محله در منطقه 14 قرار داشته و در داخل طرح ترافیک زوج و فرد تهران نیز هست. در مجاور مینای جنوبی محله‌های مینا، آبشار، قیام، دولاب و خاوران قرار دارند و این محله از غرب با خیابان 17 شهریور و بلوار قیام، از شمال با خیابان مخبر شمالی، از شرق با بزرگراه محلاتی و از جنوب با خیابان آیت‌الله سعیدی محدود می‌شود. اگر در این مرحله خودروی شما یا لوازم آن سرقت شده و به دنبال شکایت و تشکیل پرونده هستید، از مشاوره با بهترین وکلای مینای جنوبی غافل نشوید.

کلانتری 114 غیاثی محله مینای جنوبی

کلانتری 114 غیاثی در محله مینای جنوبی، خیابان 17 شهریور، خیابان آیت‌الله سعیدی قرار داشته و با شماره تماس 02133708888 می‌توانید شکایات خود در مورد سرقت خودرو و لوازم آن را مطرح کنید. این کلانتری تاکنون عملکرد خوبی در دستگیری سارقان لوازم خودرو، کامپیوتر خودرو و حتی دستگیری سارقان کتاب‌های خطی و نفیس قدیمی داشته است.

شما با اطمینان خاطر می‌توانید با مأموران این کلانتری مشکل خود را در میان گذاشته و صبر کنید تا سارقان اموال شما دستگیر شوند. برای مراجعه و شکایت در کلانتری و مراجع قانونی بالاتر، بهتر است که با همراهی وکیل این کار را انجام دهید تا شکایت‌نامه تنظیمی دقیق، کامل و جزئیات را به ساده‌ترین نحو بیان کند. زمانی که اموال مسروقه شما کشف شوند، کلانتری 114 غیاثی در کوتاه‌ترین زمان، آن‌ها را به شما بازخواهد گرداند.

ارتباط و مشاوره با بهترین وکلای مینای جنوبی

اگر درباره سرقت خودرو و مسائل مشابه و حتی مشکلات دیگر سوالی داشته باشید، می‌توانید از مشاوره بهترین وکلای مینای جنوبی در وب‌سایت وکالت آنلاین بهره ببرید. این وکلا سعی می‌کنند تا همواره به هموطنان بهترین و درست‌ترین راهنمایی‌ها را ارائه دهند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای مینای جنوبی

لیست بهترین وکلای مینای جنوبی تهران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.