×

لیست بهترین وکلای دولاب تهران

لیست-بهترین-وکلای-دولاب-تهران

شناسه : 239

مقدمه

مقدمه

بهترین وکلای دولاب، موضوع بحث ما است. محله دولاب یکی از محله‌های پررفت‌وآمد جنوب شرقی تهران است. این محله سال‌ها پیش روستایی در شمال شهرری بود اما با گسترش شهرنشینی و مهاجرت مردم به تهران، تبدیل به یکی از محله‌های قدیمی منطقه 14 شد. این محله از اطراف به بزرگراه‌های شهید محلاتی، امام علی (ع)، خاوران و خیابان اسفندیاری دسترسی دارد. قدیمی بودن این محله باعث نشده است تا امکانات مناسب برای زندگی ساکنان خود را نداشته باشد و شما می‌توانید درمانگاه، مدرسه، داروخانه، مسجد، تکیه و... و وسایل حمل‌ونقل عمومی مانند مترو و اتوبوس را برای رفاه و رفت‌وآمد ساکنین دولاب ببینید.

برخی از افرادی که ساکن این محله هستند گاهی اوقات اختلافاتی با یکدیگر پیدا می‌کنند که خواسته و ناخواسته باعث درگیری و ایجاد مشکل برای دو طرف می‌شود. در اینجا ممکن است حتی کار به شکایت و دادسراها کشیده شود و هر دو طرف درگیر کارهای قانونی و قضایی شوند و به دنبال گرفتن حق‌وحقوق خود از طرف مقابل بدون داشتن هیچ آگاهی از قوانین باشند. در این موارد بهترین راه برای حل مسالمت‌آمیز این اختلافات و یا پیگیری پرونده‌ها در دادسرا، صحبت با بهترین وکلای دولاب است.

معرفی دادسرای ناحیه 14 شهید محلاتی

گفتیم که اگر دعوا به گونه باشد که بعد از صحبت با وکیل باز هم طرفین راضی به سازش با یکدیگر نشوند و یا جرم غیرقابل‌بخششی انجام‌شده باشد، پرونده شکایت در دادسرا رسیدگی می‌شود. پرونده‌های محله دولاب به دادسرای ناحیه 14 شهید محلاتی واقع در اتوبان شهید محلاتی، خیابان شهید ده حقی، بلوار کوثر، جنب بازار گل شهید محلاتی فرستاده می‌شوند.

در این دادسرا به تمام پرونده‌های دعاوی کیفری منطقه 14 و 15 تهران و به‌ویژه پرونده‌هایی که ضابطین این دادسرا یعنی کلانتری‌های 110،114،132،156،157،158،159،169 و پایگاه ششم آگاهی تهران بزرگ به آنا می‌فرستند، رسیدگی و تعیین تکلیف می‌شوند.

چگونگی دریافت مشاوره از بهترین وکلای دولاب

تا امکان سازش هست، نیازی به دعوا نیست. بهترین وکلای دولاب با اصول اولیه روانشناسی و مذاکره با طرفین دعوا آشنا هستند و در قدم اول سعی می‌کنند تا با سازش بین طرفین، پرونده را حل کنند. در قدم‌های بعدی این افراد آگاه به قانون بوده و با قبول وکالت شما، مطلوب‌ترین نتیجه ممکن را به دست خواهند آورد. برای دریافت مشاوره از این وکلا، به لیست آن‌ها در وب‌سایت وکالت آنلاین مراجعه کنید.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای دولاب

لیست بهترین وکلای دولاب تهران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.