لیست بهترین وکلای افراسیابی شمالی تهران

لیست-بهترین-وکلای-افراسیابی-شمالی-تهران

مقدمه بهترین وکلای افراسیابی شمالی

یکی از مهم‌ترین خیابان‌های تهران خیابان افراسیابی شمالی است که به معابر مهمی نظیر نبرد شمالی، حیدری (آزادی)، کنارگذر پیروزی و آخوندی متصل می‌شود. حجم خودروهای این خیابان به‌علت شلوغی آن بسیار زیاد است. ممکن است روزانه تصادفات رانندگی مختلفی در این خیابان رخ دهد و طرفین مجبور به مراجعه به دادسرا و تشکیل پرونده شوند. امروزه با گسترش تعداد وسایل نقلیه و افزایش تعداد تخلفات و تصادفات رانندگی، بهتر است با قوانین حقوقی تصادف بیش از پیش آشنا باشید. اگر روزی در خیابان افراسیابی شمالی تصادف رانندگی برای شما رخ داد که منجر به خسارت مالی یا جانی شد، می‌توانید در جریان پرونده مربوط به آن از بهترین وکلای افراسیابی شمالی کمک بگیرید.

انواع خسارت مالی هنگام تصادفات رانندگی

اگر در یک تصادف رانندگی فقط ماشین‌ها خسارت وارد شد، لازم است یک افسر راهنمایی و رانندگی در محل حضور یابد و میزان تقصر طرفین را مشخص کند. دو نوع خسارت مالی در هنگام بروز تصادف وجود دارد. خسارت نوع اول، مربوط به خسارت‌دیدن اجزای ماشین‌هاست که اگر ماشین مقصر بیمه باشد، هزینه خسارت واردشده توسط بیمه پرداخت می‌شود. خسارت نوع دوم، خسارتی است که به‌موجب آن قیمت ماشین آسیب‌دیده افت می‌کند. این نوع خسارت شامل خودروهایی می‌شود که از سال ساخت آن‌ها بیش از 5 تا 10 سال نگذشته باشد. در این موارد شخص مقصر خودش باید خسارت واردشده را بپردازد.

مراحل قانونی تصادفات رانندگی

در جریان تصادفات رانندگی، شخص خسارت‌دیده باید برای احقاق حق قانونی خود یک‌سری مراحل قانونی را بگذارند. ابتدا باید از طریق شورای حل اختلاف برای تامین دلیل اقدام کند. سپس یک کارشناس میزان خسارت واردشده به ماشین را مکتوب می‌کند. در نهایت براساس صلاحیت دادگاه و شورای حل اختلاف به اقامه دعوا مطالبه خسارت اقدام می‌کند. این درحالی است که اگر از بهترین وکلای اتوبان محلاتی کمک بگیرید، دیگر نیازی نیست این مراحل را خودتان انجام دهید. همچنین بهرمندی از یک وکیل خوب در جریان پرونده باعث می‌شود شما زودتر به حقتان برسید.

سخن پایانی

حتی مراقب‌ترین رانندگان هم ممکن است روزی دچار تصادف رانندگی از طرف دیگران شوند. نکته مهم در هنگام بروز تصادفات رانندگی حفظ خون‌سردی و سپس مراجعه به مراجع قانونی است. امروز تصادفات رانندگی نسبت به قبل بیشتر رخ می‌دهند و در نتیجه دعاوی حقوقی و کیفری مربوط به آن‌ها هم افزایش یافته‌اند. بهترین وکلای افراسیابی شمالی می‌توانند در جریان رسیدگی به پرونده دعاوی حقوقی و کیفری مربوط به تصادفات رانندگی به شما کمک کنند. لیست بهترین وکلای افراسیابی شمالی را می‌توانید در سایت وکالت آنلاین مشاهده کنید.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای افراسیابی شمالی

شناسه : 248
لیست بهترین وکلای افراسیابی شمالی تهران صفحه 1، تعداد 15 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.