×

لیست بهترین وکلای شهید محلاتی تهران

لیست-بهترین-وکلای-شهید-محلاتی-تهران

شناسه : 244

مقدمه

مقدمه

شهید محلاتی یک شهرک در شمال شرقی تهران است. شهرک شهید محلاتی در دامنه کوه‌های منطقه 1 تهران قرار داشته و آب‌وهوای عالی دارد. این شهرک متعلق به سپاه بوده و اغلب ساکنین آن افراد امنیتی، مذهبی و نیروی انتظامی هستند. شهرک شهید محلاتی از اطراف به بلوار ارتش، بلوار قائم، خیابان وزارت خارجه و ارتفاعات قائم محدود می‌شود و به دلیل وجود بزرگراه ارتش در اطراف آن، دسترسی خوبی به خیابان‌ها و سایر نقاط تهران دارد. در این محله خوش آب‌وهوا و امنیتی تهران، آمار وقوع جرم و جنایت پایین است اما مسائل دیگری مانند دعاوی اداری و خانوادگی وجود دارند که باعث معرفی بهترین وکلای شهید محلاتی توسط وکالت آنلاین می‌شود.

بهترین وکلای شهید محلاتی در دعاوی اداری

دعاوی اداری را می‌توان به‌طورکلی شامل دعاوی شهرداری، دعاوی کارگر و کارفرما، دعاوی مالیاتی و دعاوی گمرکی دانست. زمانی که در هر اداره، شهرداری، گمرک و بین هر کارگر و کارفرمایی اختلافی پیش بیاید و یک‌طرف حقوق طرف دیگر را رعایت نکند، به آن دعوا، دعوای اداری گفته می‌شود. دیوان عدالت اداری مرجع اصلی رسیدگی به این دعاوی بوده و زیر نظر قوه قضاییه به پرونده‌های این حوزه رسیدگی می‌کند. در ادامه انواع دعاوی اداری را توضیح می‌دهیم تا بهتر با نقش وکلا در این دعاوی آشنا شوید:

•    دعاوی مالیاتی: بخشی از درآمد و سود حاصل از کسب‌وکار مردم به‌عنوان مالیات باید به دولت پرداخت شود. دعاوی مالیاتی مربوط به نحوه عملکرد و برخورد ماموران و دستگاه مالیاتی کشور، امکان تعدیل مالیات و میزان آن هستند.

•    دعاوی گمرکی: دعاوی گمرکی شامل اختلافات بین گمرک و صاحبان کالا بر روی تعرفه و ارز کالا، جریمه‌ها، حقوق واردات و صادرات و سایر اختلافات گمرکی است.

•    دعاوی شهرداری: این دعاوی طیف گسترده‌ای از پرونده‌های دعاوی اداری را تشکیل می‌دهند و شامل دعاوی تخلف تراکم اضافی، تجاوز به معابر شهر، تخلف عدم استحکام بنا، احداث بنای بدون پروانه، عدم رعایت اصول فنی، بهداشتی و شهرسازی و موارد دیگر هستند

جمع‌بندی

دعاوی اداری را می‌توان به حوزه‌های مختلفی تقسیم‌بندی کرد اما به‌طورکلی روند رسیدگی به این پرونده‌ها طولانی و اغلب تابع تصمیمات سیاسی کشور است؛ بنابراین برای پیگیری این‌گونه دعاوی بهتر است با بهترین وکلای شهید محلاتی مشورت کنید.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای شهید محلاتی

 

لیست بهترین وکلای شهید محلاتی تهران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.