لیست بهترین وکلای نبرد تهران

لیست-بهترین-وکلای-نبرد-تهران

مقدمه

محله نبرد در جنوب شرقی تهران و منطقه 14 قرار دارد. این محدوده با خیابان نبرد شناخته می‌شود که قسمتی از آن در منطقه 14 و قسمت دیگر در منطقه 15 قرار دارد. خیابان نبرد از شمال و جنوب خیابان پیروزی و ترمینال خاوران را به هم متصل می‌کند. پیشینه تاریخی این خیابان به تأسیس کارخانه کوکاکولا در تقاطع خیابان پیروزی و نبرد و کارخانه فیلکو بازمی‌گردد. این محدوده جزو قسمت‌های پرتردد و پرجمعیت تهران بوده و مراکز آموزشی، اداری، رفاهی و ... مهمی مانند دانشگاه آزاد اسلامی واحد جنوب، پردیس تئاتر تهران، باغ گل و ... اشاره کرد. وجود جمعیت زیاد در این محله و رفت‌وآمد زیاد سبب شده است تا سروکار بسیاری از ساکنان با وکلا باشد و همین مورد باعث شده است تا وکلای زیادی در این محدوده فعالیت کنند. پیدا کردن بهترین وکلای نبرد در میان تعداد زیاد وکلای این محدوده کار سختی است اما ما بهترین‌ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

معرفی کلانتری 132 نبرد تهران

ازجمله جرائمی که در شهر تهران با آن‌ها روبه‌رو هستیم می‌توان به کلاهبرداری و سرقت اشاره کرد. متاسفانه آمار و ارقام نشان می‌دهد که سرقت بخش بزرگی از پرونده‌های موجود در کلانتری‌ها و دادسراها را تشکیل می‌دهد و نیروی انتظامی به دنبال منهدم کردن باندهای سرقت و کلاهبرداری است.

کلانتری 132 نبرد تاکنون اعضای یک باند شرکت هرمی را دستگیر کرده‌اند و تعداد زیادی از باندها و سارقان، مال‌خران، موبایل قاپان، زورگیران و خفت کنندگان محدوده نبرد را شناسایی و در اقداماتی سریع، دستگیر کرده و برای مجازات به دادسراها سپرده‌اند. اگر در محدوده نبرد چنین اتفاقی برای شما و یا آشنایانتان افتاد، می‌توانید بهترین وکلا نبرد را به آن‌ها معرفی کنید تا با مشورت با وکلا نسبت به شکایت در این کلانتری و دادسرا اقدام کنند.

کلام پایانی

جرائمی مانند سرقت، خفت گیری، زورگیری و کلاهبرداری علاوه بر جنبه از دست دادن مال، می‌تواند بر سلامت روحی و روانی افراد نیز تاثیرهای طولانی‌مدتی بگذارد. با کمک گرفتن از بهترین وکلای نبرد، شما می‌توانید به فکر ترمیم روحیه و سلامتی خود باشید و پیگیری پرونده و گرفتن بهترین حکم برای مجازات افراد شرور را به وکلا بسپارید.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای نبرد

شناسه : 242
لیست بهترین وکلای نبرد تهران صفحه 1، تعداد 15 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.