×

لیست بهترین وکلای مظاهری تهران

لیست-بهترین-وکلای-مظاهری-تهران

شناسه : 270

مقدمه

مقدمه

منطقه 15 دارای محله‌های متعددی است که یکی از آن‌ها محله مظاهری است. محله مظاهری در جنوب شرقی شهر تهران قرار داشته و در مجاورت آن محله‌های باغ آذری، کوثر، بی‌سیم، شوش و مولوی قرار دارند. این محله از سمت شمال با میدان شوش و خیابان‌های شوش، رضاخانی و صاحب‌جمع و بلوار رجب نیا، از سمت شرق با خیابان‌های 17 شهریور و تاجیک، از جنوب با خیابان‌های جندقی و شیشه گلخانه و بلوار شهید بروجردی و از غرب با خیابان فدائیان اسلام محدود شده است. در این محله حدود 5600 خانوار سکونت داشته و در داخل طرح زوج و فرد نیز قرار دارد. اهالی این محله برای دسترسی به وکیل خوب نیازی ندارند تا به محله‌ها و مناطق تهران بروند، بلکه فقط کافی است تا انتهای این مطلب با ما همراه باشند تا با بهترین وکلای مظاهری آشنا شوند.

کلانتری محله مظاهری

کلانتری‌ها وظیفه حفظ و برقراری امنیت و دستگیری سارقان و مجرمان را دارند. وجود کلانتری مظاهری در این محله سبب تامین امنیت محله شده و در صورت بروز هرگونه مشکل نیز می‌توان با راه‌های ارتباطی، آن را با کلانتری درمیان گذاشت تا رسیدگی شود.

در زمانی که جرمی اتفاق افتاده است بهتر است در اولین فرصت کلانتری در جریان ماجرا قرار بگیرد تا بر اساس مدارک و شواهد موجود، بتوان مجرم یا مجرمین را شناسایی و دستگیر کرده و تحویل مراجع قضایی داد. کلانتری مظاهری تهران در خیابان شوش، خیابان حسن‌زاده، خیابان جهانیان واقع ‌شده است و می‌توان به‌صورت حضوری مراجعه کرد.

ارتباط با بهترین وکلای مظاهری

همیشه بهترین راه برای پیدا کردن هر چیزی که بخواهید، پرس‌وجو و تحقیق است اما در موضوع پیدا کردن وکیل خوب، این پرس‌وجو و تحقیق باید هدفمند باشد و مشخص باشد که شما دقیقاً در کدام محله و به دنبال چه وکیلی می‌گردید؟ آیا مشکل حقوقی دارید؟ آیا درگیر دعاوی خانوادگی هستید؟ یا قصد دارید ملکی را معامله کنید و به مشورت وکیل نیاز دارید و ... .

اگر شما برای قصد دارید برای طلاق درخواست دهید و نام و آوازه یک وکیل کیفری را شنیده و بخواهید به او مراجعه کنید، کار نادرستی است چون آن وکیل تخصصش در زمینه دیگری بوده و نمی‌تواند وکالت شما را قبول کند. در این‌گونه موارد بهتر است با بهترین وکلای مظاهری از طریق وکالت آنلاین مشورت کنید تا شما را کاملاً راهنمایی کنند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای مظاهری

لیست بهترین وکلای مظاهری تهران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.