×

لیست بهترین وکلای مشیریه تهران

لیست-بهترین-وکلای-مشیریه-تهران

شناسه : 346

مقدمه

مقدمه

مشیریه یکی از دو محله ناحیه 4 منطقه 15 شهرداری تهران است. این محله از اطراف با میدان بسیج، محله کاروان، بزرگراه‌های امام علی (ع)، دولت‌آباد و آزادگان و محله دولت‌آباد منتهی می‌شود. یکی از جرائمی که در چند سال اخیر شاهد آن هستیم و در تمامی نقاط تهران اتفاق افتاده است، سرقت از خانه است. سرقت از خانه‌ها در بیشتر مواقع در زمان‌هایی انجام می‌شود که افراد در منزل حضور ندارند و سارقین بااطلاع از این مورد، وارد خانه شده و اشیا قیمتی، طلا و جواهرات و اثاث منزل را سرقت می‌کنند. به‌ندرت پیش می‌آید که در جریان یک سرقت از منزل، صاحب‌خانه رسیده و یا همسایگان متوجه سارقین شده و درگیری بین آن‌ها رخ دهد. در بسیاری از موارد سرقت از منزل، با طرح یک شکایت کامل و دقیق و پیگیری سریع توسط بهترین وکلای مشیریه، می‌توان سارقان را شناسایی و دستگیر کرد.

بهترین وکلای مشیریه در پرونده‌های سرقت از خانه

جرائمی مانند سرقت، کلاه‌برداری، خیانت‌درامانت و مانند آن، مالکیت افراد بر روی اموال منقول و غیرمنقول را می‌تواند تحت تأثیر قرار بدهد. سرقت از خانه یا منازل به دودسته سرقت‌های تعزیری با سرقت‌های حدی تقسیم‌بندی می‌شوند. مجازات سرقت بر اساس نوع سرقت متفاوت بوده و اگر 5 مورد از شرایط سرقت تعزیری برقرار باشد، مجازاتی که تعیین خواهد شد، دارای 74 ضربه شلاق و بین 5 تا 25 سال حبس خواهد بود. در ادامه تعدادی از شرایطی که باعث می‌شوند تا سرقت، یک سرقت تعزیری باشد را خواهیم گفت:

1. سرقت در مناطق مسکونی و محل‌هایی که مردم رفت‌وآمد می‌کنند، اتفاق افتاده باشد.

2. سرقت در شب انجام‌شده باشد.

3. عمل دزدی باعث آزار و اذیت افراد دیگری شده باشد.

4. سرقت با استفاده از انواع سلاح گرم و سرد انجام ‌شده باشد.

5. سارق در محلی که از آن سرقت شده است، مشغول به کار بوده باشد.

6. تعداد سارقین بیشتر از یک نفر بوده باشد.

کلام پایانی

بهترین راه برای پیگیری مسائل قضایی، مشورت با یک وکیل مجرب است. برای پیگیری مسائلی مانند سرقت از منزل که زندگی افراد ا از ابعاد مختلفی تحت تأثیر قرار می‌دهند، مراجعه به بهترین وکلای مشیریه می‌تواند راه‌حل خوبی باشد.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای مشیریه

لیست بهترین وکلای مشیریه تهران صفحه 1، تعداد 19 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.