×

لیست بهترین وکلای افسریه تهران

لیست-بهترین-وکلای-افسریه-تهران

شناسه : 347

مقدمه

مقدمه

بهترین وکلای افسریه، موضوع بحث ما است. ساخت محدوده افسریه به زمانی برمی‌گردد که برای گسترش تهران، شهرداری تصمیم به ساخت شهرکی در شرق تهران گرفت. این محله در شرق تهران و منطقه 15 قرار داشته و از اطراف به سه‌راه افسریه، قصر فیروزه، شهرک والفجر و بزرگراه بسیج منتهی می‌شود. افسریه به‌صورت خیابان‌های منظم شمالی و جنوبی است که همدیگر را قطع کرده و برای زندگی یک مکان مناسب است زیرا نسبت به امکانات و دسترسی مناسب خود، املاک این محدوده از قیمت خوبی برخوردار هستند.

این محله ازنظر امنیتی اوضاع خوبی داشته و جزو محله‌های خوب تهران محسوب می‌شود و شاید ساکنان آن به‌ندرت به یک وکیل کیفری نیاز داشته باشند. اما در این محله خوب نیز مانند تمام شهر تهران و بیشتر شهرهای کشور همچنان دعاوی خانوادگی مختلفی مانند دعاوی حضانت فرزند را شاهد هستیم که ادامه‌دار بوده و بدون حضور یک وکیل شاید نیاز باشد تا سال‌ها پله‌های دادگاه‌ها بالا و پایین شوند و در آخر هم نتیجه مطلوبی حاصل نشود. ما بهترین وکلای افسریه در دعاوی خانوادگی را به شما معرفی خواهیم کرد تا این‌گونه دعاوی خود را به آن‌ها بسپارید.

بهترین وکلای افسریه در دعاوی خانوادگی حضانت

برای بسیاری از آقایان و مخصوصاً خانم‌ها پیدا کردن وکیل حضانت خوب برای در اختیار داشتن حق حضانت فرزندانشان کاری بسیار سخت بوده و از طرفی هم باید این انتخاب به‌دقت انجام شود تا وکیل بتواند از طریق به کار گرفتن همه بندهای قانونی، حضانت فرزند را دریافت کند. فرزندان برای اینکه بتوانند در آینده اجتماع افراد سالمی باشند، نیاز داند تا تحت حضانت فردی باند که توجه، محبت، سلامت جسمانی و روانی و وضعیت مالی قابل قبولی را داشته باشد.

در مواردی که زن و شوهر بخواهند طلاق بگیرند، حتماً باید درباره مسئله حضانت فرزند یا فرزندان با یکدیگر توافق کنند و اگر این توافق انجام نشود یا یکی از طرفین بعد از طلاق برخلاف توافق عمل کند، دعاوی حضانت مطرح می‌شود. در این موارد وکیل باید ابتدا ببیند که موکل اش شرایط لازم مانند صلاحیت اخلاقی، بلوغ، سلامت جسمانی، توانایی پرداخت هزینه‌ها و ... از طرف دادگاه برای حضانت فرزند را دارد و یا خیر و بر اساس آن پرونده را جلو ببرد.

کلام آخر

تاکنون قوانین زیادی در رابطه با حضانت فرزندان تصویب‌شده است و در بیشتر این قوانین، گرفتن حضانت فرزند و دادن آن به مادران، اقدامی بسیار سخت بوده و مادر برای گرفتن حضانت فرزند خود در تمامی موارد نیاز دارد تا از یک وکیل خوب کمک بگیرد و بهترین وکلای افسریه می‌توانند بزرگترین کمک به آنان باشند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای افسریه

لیست بهترین وکلای افسریه تهران صفحه 1، تعداد 19 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.