×

لیست بهترین وکلای خاورشهر تهران

لیست-بهترین-وکلای-خاورشهر-تهران

شناسه : 343

مقدمه

مقدمه

ناحیه 8 شهرداری منطقه 15 تهران به‌طور مستقل خاور شهر نامیده می‌شود. این محله در 11 کیلومتری جنوب شرقی تهران قرار داشته و در یک‌فاز آن شاهد خانه‌های بسیار قدیمی و فرسوده و ویلایی هستیم و فاز دیگر آن از 61 بلوک چهار واحدی تشکیل‌شده است که در ابتدا متعلق به کارمندان ارتش در پیش از انقلاب بوده است و بعدها سه فاز مجتمع دیگر به فاز ویلایی اضافه‌شده است. این شهرک در بزرگراه امام رضا بوده و اغلب ساکنان آن بازنشستگان صنایع دفاع و ارتشیان هستند. خاور شهر از اطراف به جاده خاوران، کانال آب ورامین و جاده‌های قاسم‌آباد و محمودآباد منتهی می‌شود. در خاور شهر به دلیل وجود شورای حل اختلاف می‌توانید وکلای زیادی را ببینید که در این محدوده فعالیت می‌کنند. اگر شما هم نیاز دارید تا به این شورای حل اختلاف مراجعه کنید، بهتر است حتماً اول با بهترین وکلای خاور شهر مشورت کنید.

معرفی شورای حل اختلاف خاور شهر توسط بهترین وکلای خاور شهر

شورای حل اختلاف خاور شهر در خیابان موحد دانش، خیابان دانش‌پژوه واقع‌شده است. این مرکز در نزدیکی کلانتری 171 خاور شهر که در خیابان دنا، خیابان دماوند واقع ‌شده است، قرار دارد. شوراهای حل اختلاف سعی می‌کنند تا از طریق گسترش صلح و سازش میان دو طرف دعوی از زیادشدن مراجعات به دادسراها و دادگستری‌ها جلوگیری کنند.

این شورا در کلیه امور مدنی و حقوقی، جرائم قابل‌گذشت و زمانی که جنبه خصوصی جرم قابل‌گذشت باشد، برای صلح و سازش اقدام می‌کنند. در شورای حل اختلاف خاور شهر دعاوی مانند موارد زیر قابل‌پیگیری نبوده و به مراجع دیگر ارجاع داده می‌شوند:

•    دعاوی مربوط به اموال دولتی و عمومی

•    دعاوی ورشکستگی

•    اختلاف در اصل نکاح، طلاق، فسخ نکاح، رجوع و نسب

•    اختلاف در اصل تولیت، وصیت و وقفیت

جمع‌بندی

محله خاور شهر یکی از محله‌های بزرگ منطقه 15 بوده که باوجود شورای حل اختلاف، شاهد مراجعات زیادی به این محله هستیم. بهترین وکلای خاور شهر تهران برای پیگیری و صلح و سازش میان طرفین دعاوی آماده‌اند تا به مراجعه‌کنندگان کمک کنند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای خاور شهر

لیست بهترین وکلای خاورشهر تهران صفحه 1، تعداد 18 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.