لیست بهترین وکلای مشیریه تهران

لیست-بهترین-وکلای-مشیریه-تهران

مقدمه

مشیریه در جنوب شرقی شهر تهران قرار داشته و دلیل نام‌گذاری آن، صاحب قبلی زمین‌های این محله مشیرالدوله از نزدیکان ناصرالدین‌شاه است. این محله در منطقه 15 قرار داشته و از سمت شمال با بزرگراه امام رضا، خیابان خاوران و سه‌راه افسریه و میدان بسیج، از غرب به بزرگراه آزادگان، از جنوب به شهرک دولت‌آباد، بزرگراه‌های امام علی و شهید رستگار مقدم و از شرق به شهرک رضویه منتهی می‌شود. برای رفت‌وآمد به این محله می‌توانید از اتوبوس، مترو و تاکسی استفاده کنید. امروز قصد داریم تا به ساکنین این محدوده از تهران، بهترین وکلای مشیریه را معرفی کنیم تا دیگر نیازی به مراجعه به محله‌ها و مناطق دیگر تهران برای یافتن وکیل نداشته باشند.

معرفی کلانتری 169 مشیریه تهران

کلانتری 169 مشیریه تهران در شهرک مشیریه، خیابان بوعلی شرقی، تقاطع خیابان امام خمینی پلاک 1 واقع‌شده است و مشکلات و جرائم محله مشیریه رسیدگی می‌کند. این کلانتری از طریق شماره 02133879595 و به‌صورت حضوری پاسخگوی افراد بوده و سعی می‌کند تا به تمام مشکلات ساکنان رسیدگی کند.

یکی از مواردی که در کشور وجود دارد و زمینه ازهم‌پاشیده شدن زندگی چندین خانواده شده است، قاچاق و پخش مواد مخدر است. کلانتری 169 مشیریه تاکنون موفق به دستگیری دو قاچاقچی هروئین شده است و در اقداماتی دیگر، تاکنون چند موبایل قاپ، مال‌خر، دزدخانه، سارقان موتورسیکلت و خودروهای مزدا را دستگیر کرده و برای اعمال قانون تحویل مراجع ذی‌صلاح داده‌اند. از سوی دیگر برگرداندن اموال مسروقه به عهده این کلانتری بوده است.

ارتباط با بهترین وکلای مشیریه

مشیریه محله‌ای است که در آن می‌توانید افراد متفاوت با مشاغل متفاوتی را ببینید که هرکدام از آن‌ها ممکن است مرتکب جرمی شده و یا به دلایلی دارای یک مشکل قضایی یا حقوقی باشند که این مشکلات به‌خودی‌خود حل‌نشده و نیازمند راهنمایی وکلا هستند. در این مورد ما بهترین وکلای مشیریه را شناسایی و به شما معرفی می‌کنیم تا با استفاده از شماره تماس این افراد، از آن‌ها مشاوره گرفته یا برای قبول وکالت دعاوی خود با آن‌ها مشورت کنید.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای مشیریه

شناسه : 282
لیست بهترین وکلای مشیریه تهران صفحه 1، تعداد 15 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.