×

بهترین وکلای کیانشهر جنوبی

بهترین-وکلای-کیانشهر-جنوبی

شناسه : 272

مقدمه

مقدمه

در جنوب شرقی تهران و منطقه 15، محله کیانشهر جنوبی به چشم می‌خورد. این محله حدود 300 هکتار مساحت داشته و با محله‌های مشیریه، جوانمرد قصاب، خزانه، دولت‌آباد، علی‌آباد جنوبی، کیانشهر شمالی و شهید بروجردی همسایه است. خوشبختانه این محله در خارج از طرح ترافیک زوج و فرد بوده و از اطراف با بزرگراه‌های نجفی رستگار و آزادگان، میدان ارغوان، بلوار شهید بروجردی و خیابان‌های ابراهیمی، خواجوی کرمانی و فداییان اسلام محدود شده است. این محله یکی از 3 بخش جداشده از محله کیانشهر در قدیم بوده و خود اکنون دارای شورایاری مستقلی است. اگر ساکن این محدوده هستید و برای دعاوی حقوقی خود به دنبال یک وکیل باتجربه می‌گردید، ما انتخاب یکی از وکلا از بین بهترین وکلای کیانشهر جنوبی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. در ادامه این وکلا بیشتر درباره دعاوی حقوقی شما را راهنمایی خواهند کرد.

بهترین وکلای کیانشهر جنوبی در دعاوی حقوقی

در دعاوی حقوقی، حقی از افراد حقیقی و حقوقی ضایع‌شده است که این افراد می‌توانند با شکایت نسبت به حقوق ضایع‌شده خود و جبران خسارت آن اقدام کنند. هدف این دعاوی که نام دیگر آن‌ها، دعاوی مدنی است، این است که فرد ذی‌حق، به‌تمامی حق‌وحقوق خود برسد. برای اینکه بدانید دعوای شما در دسته دعاوی حقوقی یا کیفری قرار می‌گیرد، بهتر است چند نمونه از هرکدام از دعاوی را مثال بزنیم:

•    دعاوی حقوقی: مطالبه طلب، خریدوفروش ماشین، ارث، رهن، اجاره املاک مسکونی و تجاری، طلاق، حضانت و ...

•    دعاوی کیفری: قتل، تجاوز، سرقت و ...

دعاوی حقوقی خود به دودسته مالی و غیرمالی تقسیم می‌شوند که برای شکایت هر دو باید ابتدا یک دادخواست طرح شود تا در مراجع قانونی به آن رسیدگی شود و از همین مرحله است که پای وکلا به این پرونده‌ها به میان می‌آید تا با نوشتن یک دادخواست مناسب، مشکل اصلی را به‌خوبی مطرح کنند.

کلام آخر

دعاوی حقوقی مالی و غیرمالی در برخی موارد می‌توانند بسیار پیچیده باشند به‌گونه‌ای که دادخواست نویسی و طرح مسئله نیز سخت بوده و با نوشتن دادخواست نامناسب، فرصت احقاق حق شخص از بین می‌رود. بهترین وکلای کیانشهر جنوبی در دعاوی حقوقی تجربه خوبی داشته و می‌توانند این‌گونه مشکلات را برای شما حل کنند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای کیانشهر جنوبی

بهترین وکلای کیانشهر جنوبی صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.