×

لیست بهترین وکلای شهید بروجردی تهران

لیست-بهترین-وکلای-شهید-بروجردی-تهران

شناسه : 277

مقدمه

مقدمه

بهترین وکلای شهید بروجردی، موضوع بحث ما است. محله شهید بروجردی یکی از محله‌های منطقه 15 بوده که در جنوب شرقی تهران قرار دارد. این محله در خارج از طرح ترافیک زوج و فرد بوده و از اطراف با محله‌های کیانشهر شمالی، کیانشهر جنوبی، مشیریه و اتابک همسایه است. محله شهید بروجردی از اطراف با بزرگراه‌های معروفی مانند امام علی، بعثت، آزادگان و بسیج منتهی شده و ازنظر دسترسی به سایر نقاط تهران، موقعیت خوبی دارد. یکی از مشکلاتی که ساکنین شهرک شهید بروجردی با آن در گریبان هستند، مشکل اسناد خانه‌ها است که هنوز اسناد تعداد بسیار زیادی از خانه‌های این شهرک پس از بیست سال هنوز صادر نشده و در حدود 3000 خانه بدون سند در این محدوده داریم.

تعداد زیادی از ساکنین به دنبال راه‌های قانونی برای احقاق حق خود و گرفتن سند رسمی برای خانه‌هایشان هستند و به وکلا نیز مراجعات زیادی کرده‌اند. دعاوی این‌چنینی جزو دعاوی ملکی بوده و بهترین وکلای شهید بروجردی می‌توانند در حل چنین دعاوی به شما کمک کنند.

بهترین وکلای شهید بروجردی در دعاوی ملکی سند

بسیاری از افراد زمانی خود را مالک ملکی می‌دانند که سند رسمی آن به نامشان شده باشد. در حقیقت هر وقت ملکی خریدوفروش بشود و فروشنده با علم و آگاهی و از روی عمد اقدام به تنظیم سند رسمی و انتقال مالکیت به خریدار را نکند، خریدار می‌تواند به مراجع قانونی مراجعه کرده و خواستار تنظیم سند رسمی شود.

در اینگونه دعاوی هزینه دادرسی معادل 3.5 درصد ارزش ملک بوده و ملک توسط دفاتر خدمات قضائی ارزش‌گذاری می‌شود. می‌بینیم که هزینه دادرسی بسیار بالا است و اهمیت زیادی دارد که بدانید آیا فقط درخواست تنظیم سند کافی است یا موارد دیگری باید در دعوی ذکر شوند؟

آیا درخواست تنظیم به‌خوبی مطرح‌ شده است؟ تمامی این موارد جزو مواردی هستند که وکلای دعاوی ملکی به‌خوبی آن‌ها را دانسته و می‌توانند با یک درخواست خوب و کامل از دادگاه، تمامی حق‌وحقوق شما را بگیرند.

کلام آخر

بهترین وکلای ملکی تاکنون با پرونده‌های بسیاری در رابطه با آپارتمان‌هایی که مشکل تنظیم سند داشته‌اند، روبه‌رو بوده‌اند. برای حل مشکل ملکی و اسناد آپارتمان‌های محدوده شهید بروجردی می‌توانید به بهترین وکلای شهید بروجردی مراجعه کنید.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای شهید بروجردی

لیست بهترین وکلای شهید بروجردی تهران صفحه 1، تعداد 19 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.