×

لیست بهترین وکلای اتابک تهران

لیست-بهترین-وکلای-اتابک-تهران

شناسه : 276

مقدمه

مقدمه

محله اتابک از دیگر محله‌های جنوب شرقی تهران بوده و از اطراف به محله‌های ابوذر، شهید بروجردی، کیانشهر شمالی، مینابی، آهنگ غربی و دولاب محدود شده است. این محله در منطقه 15 قرار داشته و آن را می‌توان با محدود شدن توسط معابری مانند خیابان‌های ذوالفقاری، هاشم‌آباد، رضایی، خاوران و بزرگراه‌های امام علی و بعثت شناخت. این محدوده در طرح زوج و فرد قرار داشته و برای رفت‌وآمد بهتر است از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده شود. متأسفانه این محله ازنظر امنیت و حضور افراد معتاد وضعیت خوبی نداشته و همین دلیل باعث شده است تا وکلا برای حفظ و بازپس‌گیری حقوق ساکنین این محله، دفتر وکالت خود را در اتابک انتخاب کنند. در این مطلب قصد داریم تا ویژگی‌های بهترین وکلای اتابک را به شما بگوییم تا برای انتخاب دچار مشکل نشده و وکیل خوبی را برای امور قضایی خود انتخاب کنید.

در انتخاب بهترین وکلای اتابک به چه مواردی توجه کنیم؟

از معیارهایی که دیگر برای انتخاب وکیل اهمیت ندارند، جنسیت وکیل است. امروزه وکلای خانم بسیاری را شاهد هستیم که در همه پرونده‌ها حتی پرونده‌های کیفری عملکرد بسیار خوبی را داشته‌اند. پس یکی از نکاتی که دیگر در انتخاب وکیل اهمیت زیادی ندارد، جنسیت و سن وکیل است چون امروزه وکلای جوانی را می‌بینیم که بسیار حرفه‌ای رفتار کرده و در کار خود موفق هستند.

در انتخاب وکیل ابتدا باید به موضوع پرونده و حوزه کاری وکیل توجه شود که حتماً با هم مرتبط باشند. مورد مهم دیگر شخصیت و رفتار وکیل است، یک وکیل در قرار اول باید قابل‌اعتماد و مودب و آرام به نظر برسد تا مراجعه‌کننده بتواند به او اعتماد کرده و مشکل خود را بدون ترس از فاش شدن آن بیان کند؛ و مهم‌ترین بخش برای بسیاری از افراد هزینه بوده و همه ما می‌دانیم که کارهای قانونی هزینه‌هایی مانند هزینه دادرسی، کارشناسی و ... را دارند و بهتر است یک وکیل ابتدا یک دید درباره مبلغ کلی هزینه‌ها به همراه حق‌الوکاله خود به موکل بدهد.

جمع‌بندی

انتخاب یک وکیل مخصوصاً در محله‌هایی مانند اتابک که با مشکلات زیادی مانند ورود افراد مهاجر، نبود امنیت، حضور افراد معتاد و اراذل‌واوباش طرف هستند، بسیار مهم بوده و می‌تواند باعث اطمینان خاطر شما شود. ما تعدادی از ویژگی‌های بهترین وکلای اتابک را گفتیم و شما می‌توانید بر اساس آن‌ها بهترین انتخاب را کنید یا فهرستی از بهترین‌ها که ما برایتان جمع کرده‌ایم را مشاهده کنید.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای اتابک

لیست بهترین وکلای اتابک تهران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.