×

لیست بهترین وکلای مطهری تهران

لیست-بهترین-وکلای-مطهری-تهران

شناسه : 279

مقدمه

مقدمه

در جنوب شرق تهران و منطقه 15 به محله مطهری برخورد می‌کنیم. این محله از شمال با خیابان‌های هفده شهریور و رضایی و بلوار شهید بروجردی، از شرق با خیابان انور زاده، از جنوب با خیابان‌های رجب‌زاده و پارک و بزرگراه بعثت و از غرب با خیابان‌های فداییان اسلام و شیشه گرخانه محدوده شده است. این محله در داخل محدوده زوج و فرد بوده و با محله‌هایی مانند باغ آذری، کیانشهر شمالی، خزانه، بی‌سیم، مینابی و مظاهری مجاورت دارد. در این محله می‌توانید دفاتر وکلای زیادی را ببینید که هرکدام در زمینه‌های تخصصی خاص خود فعالیت می‌کنند. بهترین وکلای مطهری در دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، اداری و خانوادگی فعالیت داشته و پرونده‌های این دعاوی را بررسی م کنند. در این مطلب بیشتر با بهترین وکلا این منطقه در دعاوی خانوادگی نفقه آشنا می‌شویم.

بهترین وکلای مطهری و دعاوی خانوادگی نفقه

پس از زمانی که خطبه عقد جاری می‌شود، تمامی هزینه‌های زن مانند تامین مسکن، خوراک، لوازم و اسباب درون منزل، لباس، غذا، درمان و خرید دارو به عهده مرد بوده و مرد باید نفقه را پرداخت کند. مبنای تعیین نفقه ابتدا توافق طرفین بوده و در غیر این صورت بر اساس شئونات خانوادگی زن و عرف و عادت ساکنان محل سکونت و درنهایت توانایی مالی مرد، تعیین می‌شود.

نفقه زمانی به زن تعلق می‌گیرد که از شوهر خود تمکین کرده و خانه مناسبی که او فراهم کرده است زندگی کند البته درصورتی‌که بودن با مرد منجر به آزار و اذیت جسمانی و خطر جانی شود، زن می‌تواند منزل جدا اختیار کرده و نفقه دریافت کند. در بسیاری از موارد زن می‌تواند با ارائه یک دادخواست، نفقه‌های گذشته خود را طلب کند. دعاوی نفقه جزو دعاوی خانوادگی و مالی حساب‌شده و قدری پیچیدگی دارند که بهتر است از وکلای مجرب کمک گرفته شود.

جمع‌بندی

نفقه مالی است که حق زن بوده و در صورت طلاق نیز می‌تواند آن را دریافت کند. برای دریافت نفقه بهتر است که از بهترین وکلای مطهری در دعاوی نفقه کمک بگیرید تا به‌خوبی بتواند شما را راهنمایی کنند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای مطهری

لیست بهترین وکلای مطهری تهران صفحه 1، تعداد 17 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.