×

لیست بهترین وکلای شوش تهران

لیست-بهترین-وکلای-شوش-تهران

شناسه : 281

مقدمه

مقدمه

بهترین وکلای شوش، موضوع بحث ما است. اگر ساکن تهران یا شهرهای اطراف باشید، به‌احتمال‌ زیاد نام محله شوش را شنیده و یا برای خرید به این محدوده آمده‌اید. شوش یکی از محله‌های پر رفت‌وآمد و شلوغ جنوب شهر تهران بوده و در منطقه 15 قرار دارد. این محله دارای بافتی قدیمی بوده و امروزه با گسترش بازارها و پاساژهای تجاری، به سمت مدرن شدن می‌رود.

این محله از سمت شمال به خیابان شوش شرقی، از غرب به خیابان فداییان اسلام و میدان شوش، از جنوب به خیابان‌های تاجیک، رضاخانی، کوه گچی و رضاخانی و از شرق به خیابان 17 شهریور منتهی می‌شود. شوش به دلیل رفت‌وآمدهای زیاد و نزدیکی به پایانه جنوب و راه‌آهن ازنظر آب و هوایی محله آلوده‌ای بوده و از طرفی خانه‌های این محله قیمت مناسبی داشته و با بودجه‌های کم نیز می‌توانید در اینجا خانه اجاره کرده یا بخرید.

در شوش می‌توانید بسیاری از افراد با گروه‌های شغلی متفاوتی را ببینید که در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند، این افراد در زندگی خود ممکن است دچار مشکلات مختلف قانونی شوند که برای حل آن نیاز به حضور وکیل باشد و به همین علت ما بهترین وکلای شوش را به شما معرفی خواهیم کرد.

معرفی کلانتری 116 شوش تهران توسط بهترین وکلای شوش

متأسفانه شوش ازنظر اوضاع امنیتی اوضاع خوبی نداشته و گاهی اوقات شاهد سرقت و زورگیری در آن هستیم. این محله برای تأمین امنیت خود به کلانتری نیاز داشته و به همین دلیل کلانتری 116 تهران در مرز این محله و مولوی قرارگرفته است. کلانتری 116 در میدان شوش، خیابان مشهدی حسن، ضلع شمالی پارک بهاران قرار داشته و ساکنان شوش می‌توانند در تمامی ساعات شبانه‌روز به این کلانتری مراجعه کنند.

متأسفانه اغلب پرونده‌هایی که به این کلانتری می‌رسند درباره سرقت، موبایل قاپی، حمل سلاح سرد، جیب‌بری، مال‌خری و جرائمی این‌چنینی است.

کلام آخر

برای پیگیری مشکلات و انواع دعاوی خود بهترین راهی که وجود دارد مشاوره و مراجعه به بهترین وکلای شوش است زیرا این افراد با قانون آشنایی داشته و می‌توانند با استفاده از راه‌های قانونی، روند رسیدگی به پرونده را تسریع کنند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای شوش

لیست بهترین وکلای شوش تهران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.