×

لیست بهترین وکلای علی آباد جنوبی تهران

لیست-بهترین-وکلای-علی-آباد-جنوبی-تهران

شناسه : 330

مقدمه

مقدمه

بهترین وکلای علی آباد جنوبی، موضوع بحث ما است. محله علی آباد جنوبی یکی از محله‌های قدیمی منطقه 16 تهران بوده که از اطراف به بزرگراه‌ها و بلوارهای گوناگونی متصل می‌شود. قدمت این محله به قبل از دوران حکومت محمود غزنوی بازمی‌گردد و در آن زمان‌ها روستایی برای کشت صیفی‌جات بوده است.

علی آباد جنوبی از سمت شمال به بلوار ابریشم و علی آباد شمالی، از سمت غرب به خیابان شهید رجایی و محله‌های نازی آباد و یاخچی آباد، از جنوب به بزرگراه آزادگان و محله جوانمرد قصاب و از شرق به فدائیان اسلام و محله کیانشهر منتهی می‌شود. این محله امکانات مناسبی مانند مساجد، درمانگاه‌ها، بوستان‌ها، بیمارستان‌ها، مدارس و... برای زندگی دارد. در این محله برای داشتن یک وکیل خوب برای کمک در مسائل و مشکلات حقوقی خود می‌توانید به بهترین وکلای علی آباد جنوبی مراجعه کنید.

بهترین وکلای علی آباد جنوبی در دعاوی حقوقی

وکیل حقوقی به نمایندگی از موکل خود، مسئول رسیدگی به امور حقوقی در مراجع قضایی یا غیر قضایی است. بهترین وکلای حقوقی تلاش می‌کنند تا در جهت احقاق تمامی حقوق موکل خود فعالیت کرده و در حوزه اختیارات خود امور را جلو می‌برند. دعاوی حقوقی را به دو صورت حقوق عمومی و حقوق خصوصی می‌توان بررسی کرد که دعاوی حقوق عمومی به حق‌وحقوقی که در نهاد ها، ادارات و موسسات دولتی در قبال انجام‌وظیفه و خدمت به مردم باید رعایت شود مربوط می‌شود.

دعاوی خصوصی به دعاوی که بین اشخاص حقیقی در موارد اختلاف بین حقوق آن‌ها یا بین شرکت‌های حقوقی که می‌توانند تجاری یا غیرتجاری باشند، اتفاق بی‌افتد گفته می‌شود. وکلای حقوقی بسته به نوع دعوا و محتوای آن به مراجعه مختلف مراجعه کرده یا سعی می‌کنند بین طرفین سازش برقرار کنند.

سخن آخر

دعاوی حقوقی نوع پیچیده‌ای از دعاوی هستند که رسیدگی به آن‌ها سخت بوده و نیازمند دانش بالای وکیل است. بهترین وکلای علی آباد جنوبی به‌خوبی با انواع این دعاوی و راهکارهای قانونی آن آشنا بوده و می‌توانند مشکلات شما را حل کنند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای علی آباد جنوبی

لیست بهترین وکلای علی آباد جنوبی تهران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.