×

لیست بهترین وکلای شهرک بعثت تهران

لیست-بهترین-وکلای-شهرک-بعثت-تهران

شناسه : 332

مقدمه

مقدمه

شهرک بعثت محله‌ای در ناحیه 3 منطقه 16 تهران است که در مجاورت خیابان فداییان اسلام قرار دارد. این شهرک از سمت شمال به بزرگراه بعثت، از سمت غرب به خیابان‌های تقوی و عراقی، از سمت جنوب به خیابان ابریشم و از سمت شرق به خیابان فداییان اسلام منتهی می‌شود. در این شهرک حدود سه هزار خانواده ساکن هستند و دارای امکاناتی مانند کتابخانه، مساجد، حسینیه‌ها، مدارس، درمانگاه و ... برای یک زندگی متوسط در این محله است. اگر شما هم ساکن این شهرک یا محدوده‌های اطراف آن هستید و گریبان گیر یکی از مشکلات و مسائل قانونی شده‌اید و نمی‌توانید آن را حل کنید بهترین راه‌حل برای شما مراجعه به بهترین وکلای شهرک بعثت است.

بهترین وکلای شهرک بعثت در دعاوی خیانت‌ در امانت چک

خیانت‌ در امانت به معنای این است که مالک یا شخص متصرف مالی را به فردی بسپارد و آن فرد به‌ صورت متقلبانه اقدام به تصرف، تلف یا استعمال بدون مجوز مالک آن کند و زمانی که مالک بخواهد مال را پس بگیرد امین از این کار امتناع کند، فرد امین مرتکب جرم خیانت‌درامانت شده است. برای اینکه ثابت شود فردی مرتکب این جرم شده است، باید سه عنصر زیر در نظر گرفته شود:

1.    بعد معنوی: متقلبانه بودن اقدام که همان قصد امین است.

2.    سپردن مال: مال به آن شخص امین سپرده‌شده باشد.

3.    بعد مادی: تصاحب، اتلاف یا استعمال مال بدون اجازه مالک انجام‌ شده باشد.

اگر چک برای اجاره، رهن، امانت یا وکالت در کار دارای اجرت یا بدون اجرت به فردی داده شود و قرار باشد‌ تا بعداً استرداد داده شود یا حتی اگر قرار بر این بوده باشد که چک به مصرف خاصی برسد اما فردی که چک در نزد او امانت بوده است آن را به ضرر صاحب چک یا متصرف، تصاحب، استعمال تلف یا مفقود کند به حبس سه تا شش ماه محکوم خواهد شد.

سخن پایانی

قوانین مربوط به خیانت‌ در امانت و چک بسیار گسترده بوده و همه افراد نمی‌توانند تمام این قوانین را فرا بگیرند و نیازی هم ندارند تا از همه بندها و تبصره‌های قانونی اطلاع داشته باشند. بهترین وکلای شهرک بعثت به تمام قوانین مسلط بوده و می‌توانند کمک شما باشند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای شهرک بعثت

لیست بهترین وکلای شهرک بعثت تهران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.