×

لیست بهترین وکلای آذری تهران

لیست-بهترین-وکلای-آذری-تهران

شناسه : 329

مقدمه

مقدمه

آذری یکی از محله‌های پر رفت‌وآمد تهران بوده و چهار منطقه 9،10،17 و 18 تهران را به یکدیگر متصل می‌کند. این محله به دلیل مجاورت با خیابان قزوین، دروازه قزوین و سه‌راه آذری بسیار شلوغ بوده و شاهد ترافیک همیشگی در آن هستیم. آذری با محله‌های امام زاده حسن، شبیری، شاندیز، تولید دارو، امام زاده عبدالله و طوس همسایه بوده و اطراف به خیابان‌های قزوین، چهل‌وپنج متری زرند، مشفق کاشانی، اسد نژاد، لقمان حکیم و بزرگراه آیت‌الله سعیدی منتهی می‌شود. محله آذری در جنوب تهران قرار داشته و از لحاظ امکانات رفاهی برای زندگی و دسترسی به سایر نقاط تهران وضعیت خوبی دارد. در این مقاله با بهترین وکلای آذری در رابطه با دعاوی چک برگشتی صحبت کرده و آن‌ها اطلاعاتی در این مورد را در اختیار شما قرار خواهند داد.

بهترین وکیل دعاوی چک

چک نوشته‌ای است که فرد در قبال افتتاح حساب‌جاری از بانک دریافت کرده و با توجه به موجودی آن حساب مندرجات چک را  تکمیل کرده و به بانک مجوز می‌دهد تا مبلغ چک را به فرد موردنظر یا اشخاص حقوقی پرداخت کند. چند نمونه از دعاوی مربوط به چک را می‌توان به این صورت نام برد:

•    مطالبه وجه چک

•    استرداد لاشه چک

•    ابطال چک

دعاوی چک دارای دو بعد حقوقی و کیفری هستند و در رابطه با بعد کیفری ابطال چک ادامه صحبت‌ها را خواهیم گفت. اگر چک صادرشده مفقود، جعل یا سرقت شود، فرد یا افراد ذی‌نفع و صادرکننده چک یا دارنده آن می‌توانند درخواست ابطال چک را بدهند. پس از ارائه درخواست و بررسی آن توسط مرجع ذی‌صلاح و احراز مفقودی، جعل یا سرقت چک، دستور ابطال چک صادر خواهد شد.

ارتباط با بهترین وکلای آذری

بهترین وکلای آذری در دعاوی چک و سایر دعاوی حقوقی و کیفری می‌توانند راهنمای خوبی برای شما باشند. ما در ادامه فهرستی از اسامی، تخصص و راه‌های ارتباطی با بهترین وکلای این محله را برای شما آماده کرده‌ایم.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای آذری

لیست بهترین وکلای آذری تهران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.