×

لیست بهترین وکلای ابوذر غربی تهران

لیست-بهترین-وکلای-ابوذر-غربی-تهران

شناسه : 309

مقدمه

مقدمه

ابوذر غربی محله‌ای که در منطقه 17 تهران قرار داشته و دارای مساحت تقریبی 59 هکتار است. این محله از اطراف به راه‌آهن تبریز – شمال و خیابان‌های سجاد شمالی، ابوذر و فریدون احمدی منتهی می‌شود. خوشبختانه اهالی این محله مشکلی در پیدا کردن یک وکیل خوب و کار بلد نخواهند داشت زیرا هم تعداد دفاتر وکالت در این محدوده زیاد بوده و هم افراد سرشناس و باتجربه‌ای را در میان آنان می‌توانیم ببینیم. در ادامه بهترین وکلای ابوذر غربی را برای راحتی در انتخاب وکیل خوب به شما معرفی خواهیم کرد.

بهترین وکلای ابوذر غربی در دعاوی ثبت‌احوال

دعاوی ثبت‌احوال جزو دسته دعاوی حقوقی بوده و به حیات افراد مربوط می‌شوند. این دعاوی مربوط به وقایعی مانند تولد، سن، وفات و موارد دیگر هستند. بسیاری از افراد در طول زندگی خود اسناد ثبتی‌شان را تغییر نمی‌دهند اما دسته‌ای دیگر بنا بر دلایل مختلف و اتفاقاتی که ممکن است پیش بیاید تغییراتی در این اسناد را با طرح دعوی انجام می‌دهند. تعدادی از دعاوی ثبت‌احوال عبارت‌اند از:

صدور حکم ابطال شناسنامه

صدور حکم ابطال شناسنامه فعلی و درج مراتب و مشخصات در شناسنامه جدید باید توسط حکم دادگاه صورت بگیرد و در صورت قید نشدن مراتب در شناسنامه جدید برای اثبات انتساب سایر مندرجات شناسنامه قبلی، نیاز به طرح دعوی جداگانه توسط وکیل صاحب شناسنامه است.

دعاوی تغییر سن

فرد می‌تواند براثر اشتباهاتی که در زمان صدور شناسنامه رخ‌داده‌اند طرح دعوی کند. یکی از این دعاوی که آن را می‌توان در دادگاه نزدیک محل زندگی خواهان مطرح کرد، دعوی تغییر سن است. در این‌گونه دعاوی وکیل ابتدا دادخواست ابطال شناسنامه فعلی و سپس صدور شناسنامه جدید را می‌دهد. برای طرح این دعوی فرد باید به سن رشد یعنی 18 سال رسیده باشد و در غیر این صورت، ولی یا قیم او می‌تواند به همراه وکیل درخواست را مطرح کند.

جمع‌بندی

دعاوی ثبت‌احوال عموماً شامل دعاوی تغییر نام یا نام خانوادگی، تغییر سن، اخذ شناسنامه برای فرزند نامشروع، حذف نام همسر از شناسنامه، اثبات زوجیت، اثبات نسب و موارد دیگری هستند که در دادگاه‌های حقوقی توسط بهترین وکلای ابوذر غربی قابل‌طرح و پیگیری هستند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای ابوذر غربی

لیست بهترین وکلای ابوذر غربی تهران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.