×

لیست بهترین وکلای امامزاده حسن تهران

لیست-بهترین-وکلای-امامزاده-حسن-تهران

شناسه : 310

مقدمه

مقدمه

بهترین وکلای امامزاده حسن را بدون اغراق می‌توان جزو بهترین وکلای تهران دانست. این وکلا تاکنون در موضوعات ملکی، کیفری، خانوادگی و حقوقی گوناگون، عملکرد مطلوبی داشته‌اند. وکلای امام زاده حسن سعی دارند تا در سخت‌ترین پرونده‌ها همواره در کنار موکلشان بوده و باعث دلگرمی و آرامش خاطر آن‌ها شوند.

کمی درباره محله امام زاده حسن

امام زاده حسن مقبره یکی از نوادگان امام حسن مجتبی (ع) بوده که به ایران آمده است. محله امام زاده حسن کنونی در منطقه 17 قرار داشته و در همسایگی آن محله‌هایی مانند سلیمانی، باغ خزانه، شاندیز، فلاح، آذری، طوس و شبیری را شاهد هستیم. این محله خارج از محدوده طرح ترافیک زوج و فرد بوده و از سمت شمال با خیابان سبحانی، از سمت شرق با خیابان‌های رضایت، قزوین، امام زاده حسن، از جنوب با خیابان‌های مهمان‌نوازان، رشیدی جهان و احمدی و از غرب با خیابان‌های خوش‌قدم، لقمان حکیم و یافت‌آباد محدود شده است. در این محله می‌توانید اجناس موردنیاز خود را با قیمت‌های مناسبی از بازار امام زاده حسن و مراکز خرید ایرانیان، عقیق و ایدئال تهیه کنید.

بهترین وکلای امام زاده حسن در دعاوی فک رهن

برای آشنایی با این دعاوی بهتر است ابتدا تعریف رهن را بدانیم. رهن عقدی است که به‌ واسطه آن مدیون مالی را به ‌عنوان وثیقه به داین می‌دهد. در قانون گیرنده مال را مرتهن و دهنده آن را راهن می‌گویند. مرتهن می‌تواند هرزمانی که بخواهد عقد رهن را برهم زند اما راهن تا قبل از ادا کردن دین خود یا بری شی‌ء از آن نمی‌تواند عقد رهن را برهم زند. دعوای ران علیه مرتهن یا همان دعاوی فک رهن، دعاوی هستند که راهن مالی را در نزد شخص قرار داده و بعد از پرداخت تمامی دیون خود، مرتهن تعهد خود مبنی بر فک رهن مال مرهونه را انجام نمی‌دهد.

درزمانی که دعاوی فک رهن همراه با الزام به تنیم سند رسمی همراه باشند، فروشنده ملک را در رهن بانک برای وام قرار داده و در زمان تنظیم سند باید ابتدا فک رهن صورت گرفته و سپس سند به نام خریدار منتقل شود.

کلام پایانی

بهترین وکلای امامزاده حسن در دعاوی مختلف را می‌توانید به‌ طور کامل در فهرستی که توسط اعضای وکالت آنلاین تنظیم‌ شده است را مشاهده کرده و سپس از طریق راه‌های ارتباطی موجود با آن‌ها تماس حاصل فرمایید.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای امامزاده حسن

لیست بهترین وکلای امامزاده حسن تهران صفحه 1، تعداد 17 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.