لیست بهترین وکلای گلچین تهران

لیست-بهترین-وکلای-گلچین-تهران

معرفی محله گلچین و بهترین وکلای آن

محله گلچین را با همسایگی‌اش با محله‌های سجاد، طوس، مقدم، فلاح، جلیلی و زمزم می‌شناسند. محله گلچین در منطقه 17 از سمت شمال به خیابان‌های سوری و ابوذر، از شرق به خیابان‌های مجتبی متین و فلاحی و از غرب به میدان ابوذر و خیابان‌های فراهانی، فتحی، ورزدار و قدرتی منتهی می‌شود. شما در این محله با داشتن هر مشکل حقوقی و قضایی می‌توانید وکیل مناسبی را پیدا کنید تا به شما در حل آن‌ها کمک کند. بهترین وکلای گلچین تهران امروز قصد دارند تا کمی درباره جرم سرقت خودرو و مجازات آن در قانون اطلاعاتی را به شهروندان گرامی بدهند.

بهترین وکلای گلچین و دعاوی سرقت خودرو

یکی از دعاوی کیفری با موضوع مال و اموال دعاوی سرقت از خودرو هستند. خودرو برای همه وسیله‌ای برای راحتی رفت‌وآمد و حتی منبع درآمد و تأمین زندگی آن‌ها است و سرقت خودرو می‌تواند تأثیرات زیادی بر روی زندگی آن‌ها بگذارد. با انجام یکسری اقدامات پیشگیرانه مانند رها نکردن خودرو با درب باز، استفاده از انواع دزدگیرها، روشن رها نکردن خودرو و ... تا حد زیادی از سرقت خودرو جلوگیری کرد اما بعد از سرقت چه‌کاری می‌توانید انجام بدهید؟

بعد از سرقت آرامش خود را حفظ کرده و فوراً با پلیس تماس بگیرید تا در محل حاضر شوند و شکایت خود را طرح کنید. پلیس با وجه به اظهارات شما و مدارک و شواهد، تحقیقاتی مبنی شناسایی سارق، کشف محل نگهداری خودرو مسروقه، بررسی مظنونین و ... را انجام می‌دهد. درصورتی‌که دزد ماشین اقدام به فروش خودرو مسروقه کند خریدار به ‌عنوان مال‌خر شناخته می‌شود و اگر خریدار بداند که خودرو مسروقه است تحت پیگیری قانونی و اعمال مجازات قرار خواهد گرفت. اگر سرقت خودرو مطابق با قوانین سرقت حدی نباشد، جزو جرائم تعزیری بوده و سارق باید خودرو را به صاحب آن برگردانده و به شش ماه تا دو سال حبس محکوم خواهد شد.

جمع‌بندی

سرقت خودرو در ایران جزو جرائم شایعی است که با کمی احتیاط مالک خودرو می‌توان از بسیاری از موارد سرقت جلوگیری کرد. اگر این اتفاق ناخوشایند برای شما رخ داد جای هیچ‌گونه نگرانی وجود ندارد زیرا بهترین وکلای گلچین در کنار شما هستند تا در حل این معضل به شما کمک کنند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای گلچین

شناسه : 321
لیست بهترین وکلای گلچین تهران صفحه 1، تعداد 16 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.