×

لیست بهترین وکلای ابوذر شرقی تهران

لیست-بهترین-وکلای-ابوذر-شرقی-تهران

شناسه : 324

مقدمه

مقدمه

امروزه بسیاری از دعاوی به دلیل نادیده گرفتن و یا رعایت نکردن حقوق فرد توسط یکی از طرفین دعوی رخ ‌داده و کار به شکایت و پیگیری در مراجع قانونی کشیده می‌شود. در بسیاری از موارد این‌گونه دعاوی فردی که حق او ضایع‌شده است باید دلایل و شواهد محکمی به دادگاه ارائه کند تا دادگاه دستور به احقاق حق وی بدهد. در آپارتمان‌های مسکونی گاهی اوقات شاهد اختلاف بین واحدها بر سر مکان پارک خودرو در پارکینگ هستیم و در برخی موارد نیز بعضی افراد با قلدری خود را صاحب پارکینگ کرده و حق دیگران را ضایع می‌کنند. در ادامه این مطلب از بهترین وکلای ابوذر شرقی کمی درباره دعاوی ملکی پارکینگ صحبت خواهیم کرد.

معرفی دعاوی ملکی پارکینگ و قوانین آن توسط بهترین وکلای ابوذر شرقی

در سند آپارتمان‌های مسکونی تمام جزئیات آن ازجمله متراژ، محل قرارگیری، امکانات و مکان قسمت‌های مختلف مانند پارکینگ و انباری مشخص‌شده است. هر ساختمانی دارای یک بخش اختصاصی و یک بخش عمومی است. قسمت عمومی شامل راه‌پله‌ها و پشت بام هستند که بین تمامی اهالی ساختمان مشترک است. بخش اختصاصی همان بخشی است که در سند قیدشده و قسمت‌هایی از بنا است که برای استفاده انحصاری مالک طراحی‌شده است. مشاعات در سند قید نمی‌شوند و تمامی افراد ساختمان توانایی استفاده از آن‌ها را دارند و گاهی پارکینگ‌های اضافه نیز جزو این مشاعات به‌حساب می‌آیند.

پارکینگی که در سند همراه با متراژ دقیق، مساحت و موقعیت به‌ صورت تفکیکی قید می‌شود همان پارکینگ اختصاصی مالک بوده و کسی حق در تصاحب آن ندارد. اگر در صورت‌جلسه تفکیکی نام واحدهایی که به‌ صورت مشاع می‌توانند از پارکینگ استفاده کنند نوشته ‌شده باشد، فقط واحدهایی می‌توانند از آن پارکینگ استفاده کنند که حق استفاده از آن برای آن‌ها نوشته ‌شده باشد. اگر فردی در ساختمان ساکن نباشد یا ساکن بوده ولی خودرویی نداشته باشد و فرد دیگری از پارکینگ وی استفاده کند، مالک می‌تواند درخواست پرداخت اجاره از طرف مقابل را کند.

کلام آخر

دعاوی استفاده غیرقانونی از پارکینگ، وجود پارکینگ مزاحم، تغییر در پارکینگ توسط یکی از مالکان و موارد دیگر جزو دعاوی هستند که اغلب با مشاوره و صحبت یک وکیل قابل‌حل هستند. بهترین وکلای ابوذر شرقی از بهترین گزینه‌هایی هستند که برای حل مشکلات پارکینگ و سایر دعاوی ملکی می‌توانید به آن‌ها مراجعه کنید.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای ابوذر شرقی

لیست بهترین وکلای ابوذر شرقی تهران صفحه 1، تعداد 19 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.