×

لیست بهترین وکلای باغ خزانه تهران

لیست-بهترین-وکلای-باغ-خزانه-تهران

شناسه : 320

مقدمه

مقدمه

بهترین وکلا علاوه بر دانش در حیطه قانون و دفاع خوب از موکل در حضور قاضی باید در روند جمع‌آوری مدارک و یافتن مجرمان نیز حضورداشته باشند و حتی با مراجع قانونی دیگر به ‌جز دادسراها و دادگستری‌ها نیز رفت‌وآمد داشته باشند. بهترین وکلای باغ خزانه تمام ویژگی‌هایی که گفته شد را دارا هستند و با سایر مراجع قانونی نیز ارتباط خوبی دارند.

برای آشنایی با محله باغ خزانه باید بگوییم که محله باغ خزانه در مرکز شهر تهران و منطقه 17 قرار داشته و در خارج از طرح ترافیک زوج و فرد است. این محله با محله‌های دیگری مانند سلیمانی، بلورسازی، هفت‌چنار، بریانک، امام‌زاده حسن، مقدم و فلاح همسایه است. باغ خزانه از شمال با خیابان قزوین، از شرق با خیابان برادران حسنی و میدان شهدای مدافع حرم، از غرب با امام‌زاده حسن (ع) و خیابان‌های رضایت و مهمان‌نوازان و از جنوب با خیابان‌های رشیدی جهان، حقیقی شمالی و سوری محدود شده است.

معرفی کلانتری 149 باغ خزانه

همان‌طور که گفتیم وکلا باید با مراجع قانونی دیگری به‌ جز دادسراها و دادگستری‌ها نیز آشنا باشند و یکی از این مراکز کلانتری‌ها هستند. کلانتری 149 در مرز بین دو محله امام‌زاده حسن و باغ خزانه قرار داشته و به مشکلات هر دو محله رسیدگی می‌کند. این کلانتری در باغ خزانه، خیابان قزوین قرار داشته و در نزدیکی آن مراکزی مانند امام‌زاده حسن (ع) و دو مرکز واکسیناسیون سلامت میثم و مجموعه ورزشی الزهرا را می‌بینید. اغلب شکایات این کلانتری مربوط به سرقت خودرو و لوازم آن، سرقت پل‌های آهنی پارکینگ خودرو، موبایل قاپی، مواد فروشی، اسید پاسی، سرقت دوچرخه، شرارت و ... هستند.

نحوه دریافت مشاوره از بهترین وکلای باغ خزانه

در وکالت آنلاین شما دیگر نیازی ندارید تا به دنبال وکیل خوب بگردید و فقط کافی است تا بدانید مشکلتان جزو کدام گروه از دعاوی به‌حساب می‌آید تا بتوانید از میان بهترین وکلای باغ خزانه وکیلی که در حوزه مشکل شما تخصص دارد را انتخاب کنید.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای باغ خزانه

لیست بهترین وکلای باغ خزانه تهران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.