×

لیست بهترین وکلای قزوین تهران

لیست-بهترین-وکلای-قزوین-تهران

شناسه : 327

مقدمه

مقدمه

خیابان قزوین یکی از معروف‌ترین خیابان‌های منطقه 11 تهران بوده که به بورس ماشین‌های داخلی، خارجی، ماشین‌آلات کشاورزی و راه‌سازی مانند لودر، جرثقیل، کمباین و ... و لوازم جانبی آن‌ها معروف است. این خیابان در محدوده طرح ترافیک قرار داشته و به میدان قزوین و سه‌راه آذری ختم می‌شود. در این محدوده بیمارستان فوق تخصصی چشم فارابی قرار داشته و همین باعث رفت‌وآمدهای زیاد به این خیابان می‌شود. در محدوده خیابان قزوین علاوه بر بیمارستان و بورس فروش خودرو می‌توانیم افرادی را ببینیم که برای پیدا کردن یک وکیل خوب از دفتر وکالتی به دفتر وکالت دیگری می‌روند. پیدا کردن یک وکیل خوب و قابل‌اعتماد در این زمانه کار سختی بوده و به همین دلیل ما به شما تعدادی از بهترین وکلای قزوین را معرفی می‌کنیم.

معرفی بهترین وکلای قزوین در دعاوی ضرب‌وجرح

دعاوی کیفری ضرب‌وجرح یا دعاوی ضرب و شتم به دعاوی گفته می‌شود که در آن شخصی به شخصی دیگر با انجام افعال و اقداماتی ممنوعه به اعضای بدن فرد آسیب برساند. ضرب‌وجرح دارای ارکانی است که زمانی که به دفتر وکیل برای این‌گونه دعاوی مراجعه می‌کنید، ابتدا وکیل این ارکان را بررسی کرده و سپس با توجه به مدارک و شواهد و نتایج بررسی، دعوی را در مراکز قانونی مطرح و پیگیری می‌کند. ارکان جرم ضرب‌وجرح عبارت‌اند از:

رکن قانونی: برای هر جرمی مانند ضرب‌وجرح اگر قانونی تعریف‌شده باشد، مجازاتی نیز تعریف‌شده است.

رکن مادی: انجام عمل مجرمانه ضرب‌وجرح است که شامل آسیب رساندن به‌واسطه ایجاد جراحت توسط قمه، چاقو یا موارد دیگر است.

رکن معنوی: این رکن، رکن روانی جرم بوده و می‌تواند مشخص کند که آیا جرم از روی قصد انجام ‌شده است یا کاملاً سهوی و غیرعمدی بوده است. بررسی این رکن بسیار می‌تواند در نتیجه پرونده تأثیر بگذارد و در بسیاری از موارد وکلا از این مورد برای اثبات بی‌گناهی موکلان خود استفاده می‌کنند.

کلام آخر

دعاوی کیفری ضرب‌وجرح به دودسته دعاوی عمدی و دعاوی غیرعمدی تقسیم می‌شوند. اثبات عمدی و غیرعمدی بودن دعوی، ارائه مدارک و شواهد به قاضی و دفاع از موکل به عهده وکیل بوده و بهترین وکلای قزوین در این موارد انتخاب خوبی برای دفاع از شما هستند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای قزوین

لیست بهترین وکلای قزوین تهران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.