×

لیست بهترین وکلای تولیدارو تهران

لیست-بهترین-وکلای-تولیدارو-تهران

شناسه : 297

مقدمه

مقدمه

شاید خیلی از اوقات فکر کنیم که فقط برای جرائمی مانند دزدی، قتل، مطالبه ارث‌ومیراث یا کلاهبرداری فقط به وکیل نیاز داریم اما این‌گونه نیست و ما تقریباً در هر کاری که قانونی در آن وجود داشته باشد به وکلا نیاز خواهیم داشت. یکی از مواردی که ممکن است بین کارگران و کارفرمایان اختلاف به وجود بیاورد مسئله بیمه است. هزینه‌های درمانی اغلب بسیار بالا بوده و همین سبب شده است تا شرکت‌ها و ادارات برای کارگران و کارمندان خود از بیمه تأمین اجتماعی استفاده کنند. برای پیگیری این اختلافات و سازش در مسئله بیمه بین کارگر و کارفرما، ما بهترین وکلای تولیدارو را پیشنهاد می‌دهیم.

محله تولی داروی تهران

با تأسیس مجتمع کارخانه‌های تولید دارو در سال 1335 بسیاری از کارگران این کارخانه به حوالی آن برای زندگی مراجعه کردند. تولیدارو در شمال شرقی منطقه 18 قرار داشته و بسیار به مراکزی مانند بازار بزرگ یافت‌آباد و فرودگاه مهرآباد نزدیک است. این محله از سمت شمال به خیابان زرند، از غرب به بلوار الغدیر، از جنوب به بلوار معلم و از شرق به بزرگراه سعیدی منتهی می‌شود. در همسایگی تولیدارو محله‌های یافت‌آباد، شادآباد، مهرآباد و شهرک ولیعصر قرار داشته و نسبت به سایر محله‌های منطقه 18، محله جدیدتر و با بافت مسکونی به‌روزتری است.

بهترین وکلای تولیدارو در دعاوی بیمه تأمین اجتماعی

تمامی شاغلین رسمانی و پیمانی دولتی و خصوصی و کارگران ساختمانی باید توسط کارفرما تحت پوشش یکی از بیمه‌های کشور مانند بیمه تأمین اجتماعی باشند و همچنین می‌توانند از خدمات این بیمه در صورت فوت، بازنشستگی، ازکارافتادگی و... استفاده کنند. برای استفاده از بیمه بیکاری تأمین اجتماعی فرد باید برخلاف میل خود از کار اخراج شده و حداقل توانایی پرداخت 6 ماه حق بیمه را داشته و تحت پوشش ضابطه تأمین همگانی نیز باشد. مبلغ بیمه بیکاری به‌طور متوسط 55 درصد متوسط دستمزد روزانه فرد بیمه‌شده بوده و به ازای هرکدام از افراد تحت تکفل تا سقف 4 نفر 10 درصد به این مبلغ اضافه می‌شود. بیمه بیکاری را می‌توان حداقل به مدت 6 ماه و حداکثر 50 ماه پس از تاریخ بیکار شدن و پس از قبول شرایط بیکاری فرد توسط محکمه و بیمه خواهد بود.

جمع‌بندی

فرد بیکار شده برای ادعای دعاوی بیمه بیکاری تأمین اجتماعی حداکثر یک ماه از تاریخ بیکار شدن وقت دارد تا به بهترین وکلای تولیدارو مراجعه کرده و با مشورت وکیل به هیئت‌های حل اختلاف وزارت کار‌ مراجعه کنند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای تولیدارو

لیست بهترین وکلای تولیدارو تهران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.