×

لیست بهترین وکلای بهداشت تهران

لیست-بهترین-وکلای-بهداشت-تهران

شناسه : 296

مقدمه

مقدمه

محله بهداشت تهران یکی از محله‌های منطقه 18 بوده و در جنوب غربی تهران واقع‌شده است. محله بهداشت از سمت شمال با بلوار معلم، از غرب با بلوار دانش‌آموز و خیابان حیدری شمالی، از جنوب با خیابان طالقانی و از شرق با بلوار آیت‌الله سعیدی محدود شده است.

یکی از دعاوی که کم‌وبیش در شهرها و محله‌های مختلف وجود داشته و فقط مخصوص این محله نیست، دعاوی هستند که براثر قصور پزشکی مطرح می‌شوند. این دعاوی در مواقعی که پزشک مرتکب قصور یا تخلف پزشکی و تجویز داروی اشتباه شده و جان یا سلامتی فرد را به خطر بی اندازد. دعاوی پزشکی نیاز به اثبات و طی مراحل زیادی داشته که بهتر است پیگیری آن‌ها را به بهترین وکلای بهداشت بسپارید.

بهترین وکلای بهداشت در دعاوی پزشکی و دارویی

پزشکان دارای مصونیت قانونی هستند که این ویژگی به دلیل حساسیت بالای شغل آنان به آن‌ها داده‌شده است؛ اما در مواقعی که پزشکان براثر قصور و اهمال و عدم مهارت یا عدم رعایت نظامات پزشکی در مطب، درمانگاه یا بیمارستان، به بیمار آسیب برسانند مرتکب جرائم پزشکی شده و قابل ‌پیگیری کیفری هستند.

تخلفات پزشکی مربوط به حفظ اسرار بیمار، خطای پزشک در نسخه‌نویسی، صدور گواهی خلاف واقع، سهل انگاری، اهمال و کوتاهی در رسیدگی و توجه به شرایط و وضعیت بیمار، تجویز داروی اشتباه، سهل‌انگاری در عمل جراحی و نوع آن، نحوه غلط مصرف دارو توسط بیمار و موارد دیگر می‌شود که در صورت بروز هرکدام از این خطاها، بیمار می‌تواند به کمک وکیل خود، شکایتی را در دادسرای جرائم پزشکی مطرح کرده و روند پیگیری از آن را بر عهده وکیل بگذارد. وجود رضایت‌نامه کتبی از بیمار در نزد پزشک نیز به معنای تبرئه شدن پزشک از پیگیری کیفری نبوده و هرگونه تخلف، تفریط و یا تعدی از اقدامات پزشکی، قابل تعقیب، شکایت و پیگیری است.

سخن پایانی

بهترین وکلای بهداشت در دعاوی پزشکی و دارویی افراد باتجربه‌ای بوده و به شما در شکایت و پیگیری روند پرونده برای دریافت دیه و محاکمه پزشک متخلف در محکمه قانون کمک خواهند کرد. بهترین وکلای این محدوده را در ادامه می‌توانید ببینید.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای بهداشت

لیست بهترین وکلای بهداشت تهران صفحه 1، تعداد 19 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.