×

لیست بهترین وکلای رجائی تهران

لیست-بهترین-وکلای-رجائی-تهران

شناسه : 293

مقدمه

مقدمه

رجائی محله‌ای در جنوب غربی تهران بوده که با محله‌هایی مانند یافت‌آباد جنوبی، دولت‌خواه شمالی، اسماعیل‌آباد، ولیعصر شمالی، صاحب الزمان، ولیعصر جنوبی و نعمت آباد همسایه است. محله رجائی از سمت شمال به خیابان‌های برادران بهرامی، چهل‌وپنج متری بهار، مفتح شمالی و میدان مفتح، از غرب به بلوار الغدیر، خیابان حسینی و میدان امام علی و از شرق به خیابان‌های مسلمی، شیرودی و نامدار و بزرگراه آیت‌الله سعیدی منتهی می‌شود.

 این محله در منطقه 28 تهران در خارج از طرح ترافیک زوج و فرد بوده و با خودروی شخصی نیز می‌تواند به این محله رفت‌وآمد کنید. در هر محله‌ای از تهران که ساکن باشید شناخت بهترین وکلای آن محله می‌تواند به شما کمک کند تا در هنگام نیاز بدون استرس به سراغ بهترین وکیل در زمینه مربوط به مشکل خود بروید. در ادامه بهترین وکلای رجائی به شما معرفی خواهند شد.

بهترین وکلای رجائی در دعاوی سرقت از خودرو

سرقت خودرو و لوازم آن به‌قدری شایع است که هرروزه اتفاق می‌افتد. خودرو وسیله رفت‌وآمد و امرارومعاش بسیاری از افراد بوده و سرقت آن می‌تواند به زندگی این افراد آسیب برساند. پس از وقوع سرقت ابتدا مال‌باخته باید در کلانتری شکایت خود را مطرح کند. سپس برای پیگیری از مراجع بالاتر و پس از صحبت با وکیل، شکایت در دادسرا نیز مطرح می‌شود.

 پس از دستگیری سارق و کشف خودروی مسروقه قاضی باید ضمن حکم مجازات، سارق را محکوم‌ به بازگرداندن خودرو مسروقه کند. در حقیقت مهم‌ترین بخش سرقت خودرو باز پس دادن مال مسروقه است. اگر خودروی مسروقه موجود نباشد سارق باید مثل آن یا مبلغ آن را به قیمت روز به مال‌باخته پرداخت کند.

کلام پایانی

روند طی شکایت سرقت خودرو از دادسرا به کلانتری و اعلام نتایج کلانتری به دادسرا بوده و این مراحل ممکن است حتی چندین بار تکرار شوند تا سارق دستگیر شود. درنهایت در دادگاه کیفری ضمن محکوم کردن سارق، حکم بازگرداندن خودرو به صاحب آن داده می‌شود. برای طی نکردن این مراحل پردردسر بهتر است از بهترین وکلای رجائی کمک بگیرید.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای رجائی

لیست بهترین وکلای رجائی تهران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.