×

لیست بهترین وکلای یافت آباد شمالی تهران

لیست-بهترین-وکلای-یافت-آباد-شمالی-تهران

شناسه : 294

مقدمه

مقدمه

محله یافت آباد شمالی یکی از محله‌های جنوب غربی شهر تهران است که در ناحیه 3 منطقه 18 قرار دارد. این محله بخش شمالی محله یافت آباد بوده و دارای جمعیتی در حدود 2000 نفر است که روزبه‌روز نیز در حال افزایش است. یافت آباد شمالی یکی از محله‌هایی است که می‌توان در آن خانه‌ای باقیمت مناسب پیدا کرد و بسیار به تهران نیز نزدیک است و همین مورد سبب شده تا شاهد برخی ساخت‌وسازهای غیرمجاز در این محله باشیم.

ساخت و سارهای غیرمجاز در آینده با مشکلات فراوانی هنگام پایان کار و دریافت سند مواجه می‌شوند و به همین نیز اغلب ساختمان‌هایی که با این روش ساخته‌ شده‌اند فاقد سند رسمی هستند. امروز بهترین وکلای یافت آباد شمالی کمی در رابطه با قانون پیرامون ساخت‌وسازهای غیرمجاز صحبت خواهند کرد.

توضیحات بهترین وکلای یافت آباد شمالی در رابطه با ساخت‌وسازهای غیرمجاز

گرانی خانه در مرکز بیشتر شهرهای بزرگ سبب شده است تا مردم به محله‌ها و شهرهای اطراف آن‌ها مهاجرت کنند. آن مهاجرت باعث افزایش تراکم جمعیتی در آن محدوده شده و تأمین مسکن را با مشکل مواجه می‌کند. این موارد سبب افزایش ساخت‌وسازهای غیرمجاز شد که در بیشتر آن‌ها اصول اولیه ایمنی ساحتمان نیز رعایت نشده و امکان نشست و ریزش ساختمان به علت عدم استحکام کافی وجود دارد. در برخی موارد نیز ساختمان‌سازان اقدام به احداث بنای مازاد از مقدار مشخص‌شده در پروانه خود می‌کنند.

مرجع اصلی برخورد با این تخلفات شهرداری‌ها هستند که وظیفه نظارت و کنترل ساخت‌وسازها در داخل و حریم شهر را دارند. شهرداری طبق قوانینی که حوزه اختیارات آن را مشخص می‌کند، علاوه بر صدور پروانه ساخت، می‌تواند بر تمام مراحل ساخت نظارت کرده و در صورت مشاهده هرگونه تخلف، یا مشاهده ساخت‌وساز بدون مجوز، برخورد قانونی کرده و دستور توقف ساخت و یا حتی تخریب نیز بدهد.

در اغلب موارد شاهد هستیم که شهرداری در صورت پرداخت جریمه اجازه ادامه ساخت و دریافت سند رسمی را می‌دهد و به علت کم بودن جریمه‌های دریافتی برخی سازندگان از این موضوع استفاده کرده و همچنان ادامه به ساخت‌وساز غیرمجاز خود می‌دهند.

کلام پایانی

یکی از بهترین راه‌ها برای اینکه مطمئن شوید ساختمانی که قرار است واحدی از آن را خریداری کنید، دارای امنیت کافی است یا خیر، مشاوره با بهترین وکلای یافت آباد شمالی در زمینه‌های ملکی است؛ زیرا این افراد می‌دانند که در هنگام معامله باید به چه مواردی توجه کنند تا در آینده مشکلاتی برای ساکنان پیش نیاید.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای یافت آباد شمالی

لیست بهترین وکلای یافت آباد شمالی تهران صفحه 1، تعداد 17 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.