×

لیست بهترین وکلای خلیج فارس شمالی تهران

لیست-بهترین-وکلای-خلیج-فارس-شمالی-تهران

شناسه : 308

مقدمه

مقدمه

یکی از نکاتی که در انتخاب وکیل باید موردتوجه قرار بگیرد فن بیان و اخلاق وکیل است. برای وکلا بسیار اهمیت دارد که بتوانند با فن بیان قوی خود جو حاکم را در دست گرفته و از آن برای احقاق حق موکل خود استفاده کنند. از طرفی اخلاف خوب وکیل سبب می‌شود تا وکیل در مراجع قانونی مانند دادگستری‌ها و کلانتری‌ها به ‌خوبی شناخته شود و همین آوازه خوب می‌تواند در جلو رفتن بسیاری از کارها کمک کند. در ادامه بهترین وکلای خلیج فارس شمالی که این دو ویژگی را دارا هستند به شما معرفی خواهیم کرد.

ابتدا کمی درباره محله خلیج فارس شمالی بیشتر بدانیم. خلیج فارس شمالی یکی از محله‌های ناحیه 5 منطقه 18 تهران بوده که از سمت شمال با بزرگراه فتح، از شرق با رودخانه کن و خیابان راهنما و از جنوب با بزرگراه آزادگان محدود شده است. احداث کارخانه‌های متنوعی مانند کارخانه شیر پاستوریزه پاک و پاکستان در مسیر تهران به کرج باعث شد مهاجران و افراد جویای کار برای سکونت به این محله بیایند. این محله با شهرک‌های استقلال، دریا و هواپیمایی و محله‌های 17 شهریور، تهرانسر شرقی، خلیج فارس جنوبی، سعیدآباد و نوروزآباد مجاور است.

معرفی کلانتری 179 توسط بهترین وکلای خلیج فارس شمالی

کلانتری 179 خلیج فارس شمالی در بلوار خلیج فارس قرار دارد. این کلانتری نیز برحسب حدود اختیارات خود می‌توانند به شهروندان کمک کرده و دستورات ابلاغ‌شده از سوی قوه قضائیه را انجام دهد. سرقت خودرو یکی از جرائمی است که در تمامی محله‌های مناطق مختلف تهران شاهد آن هستیم و کلانتری 179 نیز در رابطه با شناسایی سارقان خودرو در محدوده خلیج فارس تاکنون بسیار موفق عمل کرده است. از سویی دیگر این کلانتری در جمع آوردی معتادان و موادفروشان نیز اقدامات خوبی داشته است.

حرف آخر

بهترین وکلای خلیج فارس شمالی در مواجهه با دعاوی موکلان خود ابتدا وضعیت پرونده را سنجیده و سپس با موکل صحبت کرده و به او این اطمینان را می‌دهند تا تمامی توان خود را در به نتیجه رساندن پرونده انجام می‌دهند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای خلیج فارس شمالی

لیست بهترین وکلای خلیج فارس شمالی تهران صفحه 1، تعداد 19 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.