لیست بهترین وکلای اتوبان آزادگان تهران

لیست-بهترین-وکلای-اتوبان-آزادگان-تهران

مقدمه

پول را می‌توان محرک اصلی چرخ اصلی اقتصاد و زندگی دانست. درواقع برای انجام هر کاری به پول نیاز داریم. پول را به شیوه‌های مختلفی می‌توان مبادله کرد که چک یکی از آن‌ها است. بسیاری از افراد مانند بازاریان و تاجران برای خریدوفروش‌های خود از چک استفاده می‌کنند که در کنار مزایای خود می‌تواند معایب و خطراتی نیز داشته باشد. برحسب اتفاق در مواردی ممکن است که برای چک و فرد اتفاقی افتاده و یا فرد توانایی پرداخت مبلغ چک را نداشته باشد. در این زمان دعاوی چک مطرح ‌شده و برای پیگیری این دعاوی می‌توان از بهترین وکلای اتوبان آزادگان کمک گرفت.

محدوده بزرگراه آزادگان

طرح اولیه اتوبان آزادگان در سال‌های 1350 برای ایجاد یک کمربند مواصلاتی بین تهران و شهرهای اطراف و انتقال سریع‌تر افراد به نقاط مختلف شهر تهران مطرح شد. اتوبان آزادگان یکی از شاهراه‌های اصلی تهران بوده که از سمت شمال غرب با آزادراه تهران – کرج و از جنوب شرقی به سه‌راه افسریه منتهی می‌شود. با گذر از این اتوبان می‌توان به‌وسیله خروجی‌های اصلی و فرعی به محله‌ها و معابری مانند تهرانسر، شهرک استقلال، شهرک دریا، شمس‌آباد، شهرک راه آهن، احمدآباد مستوفی، خیابان خلیج، فیروز بهرام و... دسترسی داشت.

بهترین وکلای اتوبان آزادگان در دعاوی چک و چک برگشتی

اگر بخواهیم چک را تعریف کنیم باید بگوییم برگه‌ای است که بر اساس مواردی که روی آن نوشته شده است صادر کننده چک وجوه مالی که نزد محال علیه دارد را به صورت کامل یا فقط قسمتی از آن را به فردی دیگر واگذار می‌کند.. امروزه با دعاوی حقوقی بسیاری در زمینه چک روبه‌رو هستیم که بیشتر آن‌ها ناشی از عدم آگاهی درباره چک است. هرگاه وجه چک به دلایل مختلف مانند دستور عدم پرداخت چک به بانک، عدم موجودی حساب یا کسری آن، یا نحوه نوشتار چک که آن را غیرقابل‌وصول کند، قابل پرداخت نباشد، دارنده چک می‌تواند از بانک بخواهد تا فوراً غیرقابل پرداخت بودن آن را در سامانه بانک مرکزی ثبت و کد رهگیری دریافت کند. دارنده چک با داشتن کد رهگیری و گواهینامه‌ای که شام مشخصات چک و صادرکننده آن به همراه دلیل نقد نشده چک به مراجع قانونی برای پیگیری مراجعه کند.

کلام پایانی

در دعاوی چک بهترین وکلای اتوبان آزادگان به دو روش می‌توانند نسبت به احقاق حق موکل خود اقدام کنند؛ یکی از این روش‌ها طرح شکایت کیفری و دیگری اقدام از طریق داویر اجرای ثبت است. وکیل درنهایت با توجه به نوی دعوی چک بهترین روش پیگیری را انتخاب خواهد کرد.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای اتوبان آزادگان

شناسه : 301
لیست بهترین وکلای اتوبان آزادگان تهران صفحه 1، تعداد 16 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.