×

لیست بهترین وکلای خلیج فارس تهران

لیست-بهترین-وکلای-خلیج-فارس-تهران

شناسه : 300

مقدمه

مقدمه

وقتی دو شخص که می‌توانند حقیقی یا حقوقی باشند قراردادی را برای کار بین خود تنظیم و امضا می‌کنند، دیگر کارگر و کارفرما شناخته‌ شده در قبال یکدیگر وظایف و تعهداتی دارند که باید به آن عمل شود. گاهی طرفین به تعهدات خود عمل‌نکرده و همین موضوع باعث به وجود آمدن اختلافات بین آنان می‌شود. در این مطلب بهترین وکلای خلیج فارس در همه زمینه‌ها به‌ خصوص دعاوی بین کارگر و کارفرما را معرفی کرده و از آن‌ها می‌خواهیم کمی درباره این دعاوی بیشتر توضیح دهند.

معرفی محله خلیج فارس

محله خلیج فارس یکی از محله‌های قدیمی تهران است که زمین‌های آن به خانواده فرمانفریان و یدالله بیگلو، میر اسلامی و غلامرضا حقانی تعلق داشت. به علت دسترسی خوب این محله و قرار گرفتن در نزدیکی جاده قدیم تهران – کرج، کارخانه‌های زیادی در این محدوده ساخته شد و همین سبب شد تا بسیاری از افراد از استان‌های همدان و آذربایجان شرقی برای کار و زندگی به این محله مهاجرت کنند. محله خلیج فارس از اطراف به مناطق 9،21،7،18،17 و 19 راه داشته و با وجود معابری مانند بزرگراه‌های آزادگان، فتح و آیت‌الله سعیدی، به ‌راحتی می‌توان به سایر نقاط تهران دسترسی داشت.

بهترین وکلای خلیج فارس در دعاوی بین کارگر و کارفرما

در مواردی که اختلاف بین کارگر و کارفرما پیش می‌آید اولین اقدام صحبت با طرفین برای ایجاد سازش است و اگر اختلاف حادتر از آن باشد که با سازش حل شود، بهترین کار مراجعه به هیئت‌های رسمی که وظیفه‌شان رسیدگی به اختلافات بین کارگر و کارفرما است. در اغلب موارد دعاوی بین کارگر و کارفرما از سوی کارگر، کارمند یا کارآموز علیه کارفرما و بر سر مسائلی مانند مطالبه حقوق و مزایا، حق بیمه، عیدی، پاداش، سنوات، پرداخت حق بیمه، مانده مرخصی، اضافه‌کاری، اخراج، فسخ قرارداد و اعتراض به تغییر شرایط کاری مطرح می‌شوند.

 برای حل این دعاوی کارگر با وکیل خود به یکی از هیئت‌های رسیدگی مراجعه کرده و پس از طرح درخواست و صدور رای هیئت منتظر اجرای آن از سوی کارفرما می‌ماند و درصورتی‌که کارفرما از اجرای آن سر باز زند، کارگر می‌تواند به مراجع بالاتری مانند دادگستری مراجعه کند.

جمع‌بندی

خلیج فارس محله‌ای است که بیشتر ساکنان آن را افراد شاغل در کارخانه‌های اطراف آن تشکیل می‌دهند و برای همین احتمال وقوع اختلافات بین کارگر و کارفرما زیاد بوده و نیاز به حضور بهترین وکلای خلیج فارس در این دعاوی بیشتر احساس می‌شود.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای خلیج فارس

لیست بهترین وکلای خلیج فارس تهران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.