×

لیست بهترین وکلای شهرک صاحب الزمان تهران

لیست-بهترین-وکلای-شهرک-صاحب-الزمان-تهران

شناسه : 302

مقدمه

مقدمه

شهرک صاحب الزمان منطقه 18 در بین دو محله معروف این منطقه یعنی شهرک ولیعصر و یافت آباد قرار دارد. در دهه‌های 50 و 60 با افزایش مهاجرت‌ها به تهران این محله رونق گرفت و افراد زیادی در آن ساکن شدند. این محله از سمت شمال با بلوار معلم، از غرب با بلوار الغدیر، از جنوب با خیابان حسینی و از شرق با خیابان شهدای دانش‌آموز مجاور است.

 شهرک صاحب الزمان ازنظر دسترسی به امکانات و سایر معابر تهران وضعیت مطلوبی داشته و موردتوجه بسیاری از افراد برای خرید خانه است. در این محله برای جستجوی وکیل خوب نیازی نیست که خود را به ‌زحمت بیندازید زیرا وکالت آنلاین این کار را برای شما انجام داده است و فقط کافی است تا انتهای این مطلب برای شناخت بهترین وکلای شهرک صاحب الزمان با ما همراه باشید.

بهترین وکلای شهرک صاحب الزمان در دعاوی نفی نسب

نسب در اصطلاحات حقوقی به روابط خونی بین دو نفر اشاره می‌کند که یکی از دیگری متولد شده باشد. حالا اگر کسی که در ظاهر با دیگری ارتباط خونی دارد این ارتباط و قرابت را نفی کند، می‌گویند که نفی نسب کرده است. دعاوی نفی نسب توسط فرزند یا پدر و مادر و یا هر شخص ذی‌نفع توانایی مطرح‌شدن را دارند. اگر دعاوی نفی سبب در دادگاه مطرح و پیگیری شوند و رای نهایی دادگاه مبنی بر نفی شدن نسب فرد باشد، باید درخواست ابطال شناسنامه از طرف ثبت‌احوال به دادگاه ارائه شود تا دادگاه آن را تایید کند.

اگر دعوی نفسی نسب مربوط به فرزندخوانده باشد، باید توجه داشت که بین پدر و مادر و فرزندخوانده نسبت خونی وجود نداشته و به همین دلیل فرزندخوانده از والدینی که او را به فرزندی پذیرفته‌اند ارثی نمی‌برد. در این حالت ورثه خونی می‌توانند به کمک وکیل دادخواست نفی نسب آن فرزندخوانده را به دادگاه ارائه دهند.

جمع‌بندی

دعاوی نفی نسب گاهی دعاوی پیچیده‌ای شده و اثبات نفی نسب بسیار زمان‌گیر می‌شود. در این حالت بهترین کار برای سریع‌تر پیش رفتن پرونده و جلوگیری از گره‌های احتمالی انتخاب بهترین وکلای شهرک صاحب الزمان است.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای شهرک صاحب الزمان

لیست بهترین وکلای شهرک صاحب الزمان تهران صفحه 1، تعداد 18 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.