لیست بهترین وکلای شهرک ولیعصر تهران

لیست-بهترین-وکلای-شهرک-ولیعصر-تهران

مقدمه بهترین وکلای شهرک ولیعصر

مهم نیست که در کجا زندگی می‌کنید؛ چه در یک کشور پیشرفته و پایبند به قانون مانند سوئد باشید یا در ایران خودمان، چیزی که هرگز تغییر نخواهد کرد نیاز ما به قانون و افرادی است که به این قانون تسلط داشته باشند. وکلا افرادی هستند که با قانون آشنایی دارند و ما در هر جا و همیشه به آنان نیاز خواهیم داشت و تفاوتی ندارد که ساکن منطقه 1 تهران یا محله‌های جنوب شهر باشید. در ادامه بهترین وکلای شهرک ولیعصر که یکی از شهرک‌های پرطرفدار تهران است را به شما معرفی خواهیم کرد.

شهرک ولیعصر در کجای تهران قرار دارد؟

محله شهرک ولیعصر در جنوب غربی تهران قرار داشته و یکی از شهرک‌های پرتردد و پرجمعیت تهران است. نام این شهرک پیش از انقلاب ولیعهد بوده و بعدها به ولیعصر تغییر کرد. این شهرک در منطقه 18 از سمت شمال با بلوار معلم، از غرب با اسماعیل‌آباد و از شرق و جنوب با اتوبان سعیدی هم‌جوار است. شهرک ولیعصر دارای دو قسمت شمالی و جنوبی بوده که هرچه به سمت شمالی آن می‌رویم معابر عریض‌تر، ساختمان‌ها نوسازتر و امکانات بیشتر می‌شود. از خیابان‌های مهم شهرک ولیعصر می‌توان به خیابان‌های یاران و بازرگان اشاره کرد.

معرفی کلانتری 153 شهرک ولیعصر

کلانتری 153 شهرک ولیعصر مسئول حفظ امنیت و آرامش ساکنان این شهرک بوده و در هرجایی از محله که مشکلی رخ دهد و یا نیاز به حضور مأموران قانون برای خاتمه دادن به یک درگیری یا جرم باشد مأموران این کلانتری حاضر هستند. این کلانتری سعی می‌کند تا در حدود اختیارات خود با مجرمان برخورد کرده و آن‌ها را تحویل دادسراها دهد. کلانتری 153 شهرک ولیعصر در جاده ساوه، خیابان بهرامی، ابتدای خیابان سپیده شمالی قرار داشته و شماره تماس آن برای برقراری ارتباط 02166202020 است.

جمع‌بندی

بهترین وکلای شهرک صادقیه در تمامی موضوعات حقوقی و قضائی می‌توانند به شما مشاوره داده و وکالتتان در دعای مختلف را نیز قبول کنند. با وجود چنین وکلایی دیگر نیازی نیست که نگران پیدا کردن یک وکیل حرفه‌ای باشید.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای شهرک ولیعصر

شناسه : 288
لیست بهترین وکلای شهرک ولیعصر تهران صفحه 1، تعداد 17 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.