×

لیست بهترین وکلای شریعتی جنوبی تهران

لیست-بهترین-وکلای-شریعتی-جنوبی-تهران

شناسه : 357

مقدمه

مقدمه

محله شریعتی جنوبی منطقه 19 را با همسایگی‌اش با محله‌های شهید کاظمی، عبدل آباد، شکوفه، خانی آباد جنوبی، خانی آباد نو و شریعتی شمالی شناخته می‌شود. این محله در جنوب شهر تهران از سمت شمال با بلوارهای شکوفه و شقایق، میدان شقایق و خیابان‌های صمدی و مهران، از غرب با بلوار شقایق و بزرگراه کاظمی و از جنوب با خیابان آزادراه خلیج‌فارس محدود شده است.

با توجه به اینکه در بسیاری از مواقع کنترل خشم به دلایل مختلفی مانند فشار های زندگی برای بسیاری از افراد سخت است، گاهی اوقات شاهد نزاع بین دو یا چند نفر هستیم که حتی می‌تواند منجر به آسیب‌های غیرقابل‌جبران به طرفین شود. دعاوی این‌چنین در مراجع قانونی با عنوان دعاوی ضرب‌وجرح پیگیری شده که بهترین وکلای شریعتی جنوبی بیشتر درباره آن‌ها توضیح خواهند داد.

بهترین وکلای شریعتی جنوبی در دعاوی کیفری ضرب‌وجرح عمدی

طبق قانون ما اجازه نداریم به افراد دیگر آسیبی برسانیم و فرقی ندارد که این فرد یا افراد غریبه یا از اعضای خانواده ما باشند. در قانون منظور از ضرب‌وجرح هرگونه زدن ضربه به فرد یا آسیب‌های جسمانی ناشی از آن است. اگر به فردی ضربه‌ای زده شود که زخم و اثر جسمانی برجای نزارد، ضرب بوده و جرح نیز واردکردن ضربه همراه با آسیب‌های فیزیکی است. خونریزی، کبودی، نقص عضو، از بین رفتن بویایی و موارد دیگر جزو موارد ضرب‌وجرح بوده و طبق قانون مجازات‌هایی مانند پرداخت دیه و قصاص برای آن در نظر گرفته ‌شده است. اگر ضرب‌وجرح عمدی شناخته شود، معمولاً مجازات آن قصاص خواهد بود.

برای شکایت و پیگیری این‌گونه دعاوی وکلا ابتدا شکایت‌نامه را در یکی از مراجع قانونی تنظیم کرده و سپس به همراه موکل خود به کلانتری معرفی‌شده برای ثبت جزئیات و توضیحات تکمیلی مراجعه می‌کنند. در مرحله بعدی مراجعه به پزشکی قانونی و تعیین میزان آسیب وارد شده و سپس پیگیری در دادگاه را خواهیم داشت.

جمع‌بندی

در دعاوی کیفری مانند دعاوی ضرب‌وجرح عمدی بودن یا نبودن جرم و میزان آسیب وارده بسیار مهم بوده و بر رای قاضی و مجازات فرد تاثیر مستقیم می‌گذارد بنابراین بهتر است از بهترین وکلای شریعتی جنوبی بخواهید تا از شما دفاع کنند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای شریعتی جنوبی

لیست بهترین وکلای شریعتی جنوبی تهران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.