×

لیست بهترین وکلای نعمت‌آباد تهران

لیست-بهترین-وکلای-نعمت‌آباد-تهران

شناسه : 361

مقدمه

مقدمه

دعاوی خانوادگی در سال‌های اخیر بسیار گسترده شده‌اند و منشأ آن‌ها می‌تواند اختلافات کوچک و جزئی باشد که با چند جلسه مشاوره حل‌شده و یا مشکل جدی‌تر بوده و تنها راه‌حل موجود تصمیم قاضی باشد. با توجه به اینکه قوانین حوزه خانواده هرروزه تغییرات زیادی می‌کنند اصلاً نمی‌توان گفت که برای مثال اگر فلان آشنای شما با استفاده از یک راهکار توانسته به‌صورت قانونی دعوی خانوادگی خود را با موفقیت حل کند، اکنون این روش هم برای شما جواب خواهد داد؛ بنابراین عقلانی‌ترین و درست‌ترین راهی که می‌توان به شما پیشنهاد داد مراجعه به دفاتر بهترین وکلای نعمت آباد است.

نعمت آباد کجاست؟

نعمت آباد درگذشته بخشی از وصفنارد در جنوب شهر تهران بود و یخچال‌های معروفی داشت. در اطراف این محله می‌توان شهرک ولیعصر و محله‌های دولتخواه جنوبی، شهید رجایی، شکوفه، شهید کاظمی، عبدل آباد، دولتخواه شمالی و زهتابی در اطراف آن قرار دارند. ازنظر موقعیت جغرافیایی نعمت آباد از شمال به بزرگراه آیت‌الله سعیدی، از شرق به بزرگراه کاظمی، از جنوب به خیابان شکوفه و از غرب به خیابان پونه منتهی می‌شود. این محله به علت قرار داشتن در سه‌راه مواصلاتی تهران، قم و ساوه، دسترسی خوبی به تهران و شهرهای مجاور دارد.

بهترین وکلای نعمت آباد در دعاوی مطالبه و استرداد جهیزیه

جهیزیه اموال وسایل زندگی هستند که زوجه همراه با خود برای زندگی مشترک به خانه‌ای که مرد فراهم کرده است می‌آورد. اگر بین زوجین اختلافی پیش بیاید جهیزیه برای زوجه شناخته می‌شود و اگر بنا بر طلاق و یا هر دلیل دیگر زوج در مکان مشترک زندگی نکند، زن این حق را دارد تا جهیزیه خود را مطالبه کند. اگر مرد و خانواده او قبول نکنند جهیزیه را مسترد کنند، زن می‌تواند به وکیل مراجعه کرده و وکیل با ارائه دادخواست دعوی استرداد جهیزیه، جهیزیه را مطالبه کند. برای بردن جهیزیه از خانه همسر یا استرداد آن باید لیست اموالی که زوجه با خود آورده است به امضا و یا امضا به همراه اثرانگشت زوج و دو نفر شاهد برسد. برای اثبات صحت لیست اموالی که از طرف زوجه آورده شده‌اند بهتر است فاکتورهای خرید جهیزیه همه به اسم زن بوده و نگهداری شوند.

کلام پایانی

دعاوی استرداد جهیزیه دعاوی هستند که می‌توان آن‌ها را به‌ نوعی جزئی از دعاوی طلاق دانست و با لج و لجبازی زوج و زوجه و همکاری نکردن زوج، می‌توانند روند رسیدگی طولانی داشته باشند. بهترین وکلای نعمت آباد در این شرایط به شما کمک خواهند کرد.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای نعمت آباد

لیست بهترین وکلای نعمت‌آباد تهران صفحه 1، تعداد 17 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.