لیست بهترین وکلای شهید کاظمی تهران

لیست-بهترین-وکلای-شهید-کاظمی-تهران

مقدمه

در کلان‌شهری مانند تهران دفاتر وکالت و مؤسسات حقوقی بی‌شماری وجود دارد که هرکدام در یک زمینه تخصصی یا در چندین زمینه مشاوره ارائه داده و وکالت افراد را قبول می‌کنند. در بعضی از مناطق تهران باوجود حضور داشتن وکلای کار بلد و باتجربه، بسیاری از افراد به دلیل عدم آشنایی با آن‌ها یا موارد دیگر به مناطق دیگر تهران برای پیدا کردن وکیل خوب می‌روند. همین دلیل سبب شد تا وکالت آنلاین بهترین وکلای محله‌های مختلف تهران را به شما معرفی کند. در ادامه این معرفی‌ها بهترین وکلای شهید کاظمی را معرفی خواهیم کرد.

محله شهید کاظمی در کجا قرار دارد؟

محله شهید کاظمی یکی از محله‌های جنوب شهر تهران بوده که در منطقه 19 قرار دارد. همسایه‌های این محله، محله‌های شریعتی جنوبی، عبدل‌آباد، دولتخواه جنوبی، نعمت آباد، دولتخواه شمالی و شکوفه هستند. محله شهید کاظمی از سمت شمال به خیابان طالقانی و بلوار ورامینی، از سمت غرب با خیابان پونه و میدان مادر، از جنوب با بزرگراه آزادگان و از سمت شرق به خیابان آزادراه خلیج‌فارس منتهی شده و در خارج از طرح ترافیک زوج و فرد قرار دارد.

بهترین وکلای شهید کاظمی در دعاوی غیرمالی

دعاوی غیرمالی دعاوی هستند که در صورت اثبات حق دعوا منفعت مالی را برای شخص به وجود نیاورند. در برخی موارد نیز دعاوی ذاتاً مالی هستند ولی جزو دعاوی غیرمالی بوده و به آن‌ها دعاوی غیرمالی اعتباری گفته می‌شود. دعاوی غیرمالی را می‌توان به دودسته دعاوی غیرمالی ذاتی و دعاوی غیرمالی اعتباری تقسیم کرد:

دعاوی غیرمالی ذاتی: حق منشاء این‌گونه دعاوی به‌ طور ذاتی و طبیعی غیرمالی است. درنتیجه منفعتی که به ‌طور مستقیم قابل‌تبدیل به پول باشد به افراد داده نمی‌شود؛ مانند دعاوی ولایت، زوجیت و نسب

دعاوی غیرمالی اعتباری یا دعاوی تبعی: در این دعاوی تعیین بهای خواسته از طریق دادخواست به ‌صورت قانونی لازم نیست؛ مانند دعاوی خلع ید، روابط موجر و مستأجر، درخواست افراز، تقسیم و فروش اموال مشاع

جمع‌بندی

بهترین وکلای شهید کاظمی در دعاوی مختلف را به ‌راحتی می‌توانید در فهرستی که در ادامه آمده است ببینید و دیگر برای پیدا کردن وکیل خوب خود را به دردسر نیاندازید.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای شهید کاظمی

شناسه : 351
لیست بهترین وکلای شهید کاظمی تهران صفحه 1، تعداد 17 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.