×

لیست بهترین وکلای اسماعیل‌آباد تهران

لیست-بهترین-وکلای-اسماعیل‌آباد-تهران

شناسه : 290

مقدمه

مقدمه

در خرید املاک مشاوره با یک وکیل می‌تواند بسیار تأثیرگذار باشد زیرا هنگام عقد قرارداد خرید ملک باید نکات قانونی زیادی در خود متن قرارداد در نظر گرفته شود و علاوه بر آن نکاتی هستند که شاید حتی تا پس از انتقال سند ملک نیز خریدار متوجه آن نشود. این نکات از چشمان تیزبین وکلا دور نمانده و حتماً قبل از نهایی شدن قرارداد آن‌ها را بررسی و در صورت وجود مشکل آن را به شما خواهند گفت. ازجمله وکلایی که در این موضوعات می‌توانیم به شما پیشنهاد بدهیم، بهترین وکلای اسماعیل آباد هستند.

معرفی محله اسماعیل آباد

اسماعیل آباد در منطقه 19 تهران واقع‌شده و از اطراف با محله‌های دولتخواه جنوبی، شهید رجایی و دولتخواه شمالی همسایه است. این محله در محدوده جنوب غربی شهر تهران، میان دو بزرگراه مهم این محدوده یعنی بزرگراه‌های آیت‌الله سعیدی و آزادگان قرار دارد.

نکات توضیحی بهترین وکلای اسماعیل آباد در دعاوی پیش‌فروش آپارتمان

خرید آپارتمان در تهران با توجه به تورم و بالا رفتن هرروزه قیمت برای بسیاری از خانواده‌ها بسیار سخت شده است. یکی از راه‌هایی که می‌توان یک‌خانه را باقیمتی مناسب‌تر خریداری کرد، خرید به روش پیش‌فروش است. با توجه به مشکلاتی که در این نوع خرید پیش‌آمده‌اند، قوانینی برای رسیدگی به آن تصویب‌شده است که تا حد زیادی دعاوی را حل‌وفصل می‌کند.

در هنگام تنظیم قرارداد پیش‌فروش باید توجه شود که در این قرارداد شخص فروشنده مالک زمین باشد و درصورتی‌که سازنده به‌عنوان سرمایه‌گذار بوده و مشمول ماده‌قانونی پیش‌فروش ملک باشد، می‌تواند به ‌عنوان فروشنده باشد. همچنین در این قراردادها بهتر است در صورت عمل نکردن هرکدام از طرفین به تعهدات خود، مقداری به ‌عنوان حق ضرر در نظر گرفته شود. طبق قوانین این حوزه، هرچقدر متراژ آپارتمان نهایی از مقداری که در قرارداد ذکرشده بیشتر شود، خریدار موظف است ما به تفاوت آن را برحسب قیمت تاریخ خرید آپارتمان که در قرارداد وجود دارد به فروشنده بپردازد.

جمع‌بندی

دعاوی پیش‌فروش ساختمان اغلب بر سر اختلافات و بدعهدی‌های یکی از طرفین هستند و درصورتی‌که با سازش بین طرفین حل نشوند، بهترین راه‌حل ممکن پیگیری از طریق بهترین وکلای اسماعیل آباد در مراجع قانونی خواهد بود.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای اسماعیل آباد

لیست بهترین وکلای اسماعیل‌آباد تهران صفحه 1، تعداد 17 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.