×

لیست بهترین وکلای شهرک رسالت تهران

لیست-بهترین-وکلای-شهرک-رسالت-تهران

شناسه : 354

مقدمه

مقدمه

شهرک رسالت یکی از محله‌های منطقه 19 تهران است که در ابتدا برای سکونت کارمندان شرکت نفت در دهه 50 ساخته ‌شده بود. این شهرک محله مرزی بین دو منطقه 19 و 20 بوده و بزرگراه آزادگان از بالای آن عبور می‌کند. شهر رسالت با مشکلات زیادی در رابطه با شهرداری دست و پنجه نرم می‌کند که نیازمند رسیدگی و پیگیری توسط افراد با مهارت بالا هستند. این موارد سبب شده است تا ما بهترین وکلای شهرک رسالت را برای پیگیری دعاوی شهرداری و سایر دعاوی به شما معرفی کنیم.

بهترین وکلای شهرک رسالت در دعاوی شهرداری‌ها

اگر تاکنون به مراجع قضایی مانند دیوان عدالت مراجعه کرده باشید، دیده‌اید که بخش زیادی از پرونده‌های این مرجع را دعاوی شهرداری‌ها تشکیل داده‌اند. طبق قانون اختیاراتی به شهرداری واگذار شده است تا به ‌وسیله آن‌ها بتوانند کیفیت و امکانات لازم برای شهروندان را فراهم کرده و کیفیت زندگی شهری را افزایش دهند. در برخی موارد شهرداری قدرت این را دارد تا از انجام برخی اعمال توسط افراد و ارگان‌هایی که باعث اختلال در نظم و امکانات شهری می‌شود جلوگیری کنند.

در حقیقت وظیفه شهرداری با گسترش شهرنشینی و افزایش مهاجرت‌ها به کلان‌شهرهایی مانند تهران بسیار گسترده‌تر و حائز اهمیت‌تر شده است و به همین دلیل نیاز است گروه‌هایی درباره آیین‌نامه‌ها و بخشنامه‌ها، برنامه‌های پیش روی شهرداری برای افزایش رفاه و عملکردهای آتی شهرداری تشکیل می‌شوند. در بسیاری از موارد جرائم جزئی شهرداری‌ها یا جرائمی که افراد با تخلف از قوانین مرتکب آن شده‌اند، در مراجع شبه قضایی مانند کمیسیون شهرداری بررسی و حل‌وفصل می‌شود. دعاوی شهرداری‌ها فقط مختص شهرداری نبوده و مؤسسات، شرکت‌ها و مراکز وابسته را نیز شامل می‌شوند. دعاوی شهرداری‌ها اغلب به دلیل تعارض منافع شخصی و جمعی بوده و چند نمونه از آن‌ها عبارت‌اند از:

•    دعاوی مزایده‌ها و مناقصات شهرداری

•    دعاوی تغییر کاربری ملک

•    دعاوی رفع تصرف عدوانی

•    دعاوی ممانعت از فعالیت کسبی

•    احداث بنا مازاد بر تراکم اجازه داده‌شده

کلام آخر

حضور وکیل در تمام دعاوی یسار اهمیت دارد. حال اگر این دعاوی مربوط به شهرداری‌ها باشند نیز اهمیت موضوع بیشتر می‌شود. بهترین وکلای شهرک رسالت به دلیل مشکلات زیاد شهرداری این منطقه به‌ خوبی با قوانین مربوط به شهرداری‌ها آشنا بوده و به ‌خوبی می‌توانند به شما کمک کنند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای شهرک رسالت

لیست بهترین وکلای شهرک رسالت تهران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.