×

لیست بهترین وکلای منطقه بیست تهران

لیست-بهترین-وکلای-منطقه-بیست-تهران

شناسه : 356

مقدمه

مقدمه

منطقه بیست تهران یکی از منطقه‌های قدیمی و تاریخی تهران است که در سال های دور نیز مدتی پایتخت ایران بوده است؛ مانند بخش‌های قبلی سعی داریم تا بهترین وکلای منطقه بیست را به شما معرفی کنیم تا بتوانید به ‌راحتی وکیلی مطمئن، قابل‌اعتماد و مناسب را برای پیگیری مشکلات خود داشته باشید. در این منطقه اگر به دنبال یک وکیل خوب می‌گردید تا انتهای این متن از وکالت آنلاین با ما همراه باشید.

معرفی منطقه بیست تهران

منطقه بیست در جنوب تهران قرار داشته و اغلب ساکنان آن افرادی سنتی، خونگرم و مذهبی هستند. این منطقه به وجود اماکن مذهبی مانند حرم حضرت عبدالعظیم بسیار شلوغ بوده و از نظر دسترسی به سایر مناطق به دلیل وجود بزرگراه‌های آزادگان، امام علی (ع) و شهید آوینی اوضاع خوبی دارد. از جمله خیابان‌های مهم منطقه 20 می‌توان به ولی آباد، سر تخت، سپاهیان اسلام، سلمان فارسی، جوانمرد قصاب، دیلمان و سیزده آباد اشاره کرد. معروف‌ترین محله‌های منطقه 20، شهرری، دیلمان، دولت‌آباد، علی آباد و بلوار شهرداری هستند

معرفی بهترین وکلای منطقه بیست در دادگستری این منطقه

دادگستری منطقه بیست در محله شهرری قرار دارد. این دادگستری دارای 17 شعبه برای رسیدگی به دعاوی حقوقی، جزائی، خانواده و اجرای احکام مدنی بوده و قدمتی در حدود 30 سال دارد. بیشتر دعاوی که در این دادگستری بررسی می‌شوند، دعاوی طلاق، پرداخت نفقه، مطالبه مهریه، سرقت از منازل و خودروها، مزاحمت و... هستند.

 در نزدیکی این دادگستری دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رس قرار دارد که با این دادگستری تعامل داشته و به بسیاری از پرونده‌های محله شهرری منطقه 20 رسیدگی می‌کند. دادگستری منطقه بیست تهران در محله شهرری، جنب شهرداری منطقه 20 قرار داشته و برای دسترسی به آن می‌توان از راه‌های ارتباطی مختلفی مانند اتوبان تهران – قم، بزرگراه آزادگان، جاده ورامین، جاده خاوران و جاده قدیم تهران – قم استفاده کرد.

جمع‌بندی

دادگستری‌ها و دادسراها دو مرجع مهم قانونی هستند که تقریباً همه وکلا با آن‌ها سروکار داشته و مدام برای پیگیری دعاوی موکلان خود به آنجا رفت‌وآمد دارند. بهترین وکلای منطقه بیست با دادسرا و دادگستری و این منطقه و نحوه رسیدگی به پرونده‌ها آشنا بوده و می‌توانند وکیل انتخابی خوبی برایتان باشند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای منطقه بیست

لیست بهترین وکلای منطقه بیست تهران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.