×

لیست بهترین وکلای صفائیه تهران

لیست-بهترین-وکلای-صفائیه-تهران

شناسه : 375

مقدمه

مقدمه

دعاوی را اغلب به دودسته اصلی دعاوی حقوقی و کیفری تقسیم می‌کنند. دعاوی کیفری دعاوی هستند که مجرم به فرد یا افرادی آسیب مالی یا غیرمالی وارد کرده باشد و در قانون نیز برای هرکدام از جرائم کیفری مجازاتی تعریف ‌شده است. موضوع در دعاوی حقوقی کمی پیچیده‌تر شده و نیاز به توضیح بیشتری دارد. در این مقاله ابتدا از بهترین وکلای صفائیه خواسته‌ایم تا کمی درباره اصطلاح دعاوی حقوقی مدنی توضیح دهند و سپس آن‌ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

آشنایی با محله صفائیه

صفائیه در جنوب شرقی تهران و نزدیکی شهرری یکی از مناطق تاریخی و تفریحی تهران محسوب می‌شود. صفائیه در ناحیه 1 منطقه 20 قرار داشته و از اطراف به 3 بزرگراه مهم امام علی (ع)، بسیج و شهید کریمی محدود شده است. بافت کلی این منطقه ترکیبی از خانه‌های قدیمی و نوساز بوده و به علت قیمت مناسب خانه در صفائیه می‌توانید راحتی در این محله ساکن شوید.

بهترین وکلای صفائیه در دعاوی حقوقی قانون مدنی

در قانون مدنی دعاوی حقوقی دعاوی هستند که در آن‌ها  حق فرد یا افرادی ضایع‌ شده باشد ولی درعین ‌حال نیز جرمی رخ نداده است. دو طرف در این دعاوی می‌توانند اشخاص حقیقی، حقوقی، ادارات، سازمان‌ها، شرکت‌ها و مؤسسات و... باشند. دعاوی حقوقی خود به دعاوی حقوقی مالی و دعاوی حقوقی غیرمالی دسته‌بندی می‌شوند که بر اساس نوع مال و اشخاص طرف حساب آن‌ها را می‌توان به دسته‌بندی‌های دیگری نیز تقسیم کرد که چند مورد از آن‌ها در ادامه آمده‌اند:

تعیین ارث و وصیت‌نامه: در بیشتر مواقع بین وراث بر سر ارث‌ومیراث و مطالب گفته ‌شده در وصیت‌نامه متوفی اختلاف پیش می‌آید که این اختلاف‌ها می‌تواند بر سر مسائلی مانند نحوه تقسیم ارث‌ومیراث، تعداد اشخاص ارث برنده، میزانی که طبق وصیت‌نامه برای هر فرد مشخص‌شده و موارد دیگر باشد.

قرارداد خریدوفروش: در قرارداد خریدوفروش ملک و کالا افراد تعهدات مختلفی را به یکدیگر می‌دهند که عمل به هرکدام آن‌ها وظیفه هر یک از طرفین است. درصورتی‌که یکی از طرفین هریک از تعهدات قرارداد را نقض کرده و آن را جبران نکند، این موضوع را می‌توان به‌عنوان یک دعوی حقوقی در مراجع قانونی پیگیری کرد.

جمع‌بندی

بهترین وکلای صفائیه در انواع دعاوی حقوقی مدنی مانند دعاوی طلاق و ازدواج، دعاوی سرقفلی، خریدوفروش و رهن و اجاره جزو بهترین وکلایی هستند که می‌توان انتخاب کرده و به آن‌ها اعتماد کرد.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای صفائیه

لیست بهترین وکلای صفائیه تهران صفحه 1، تعداد 19 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.