×

لیست بهترین وکلای فیروزآبادی تهران

لیست-بهترین-وکلای-فیروزآبادی-تهران

شناسه : 377

مقدمه و معرفی محله فیروزآبادی

مقدمه و معرفی محله فیروزآبادی

فروز آبادی مانند محله‌های حمزه‌آباد، دیلمان، ابن‌بابویه، ظهیر آباد، سرتخت و اقدسیه در جنوب شرقی شهر تهران قرار دارد. این محله در محدوده منطقه 20 شهرداری قرار داشته و با معابری مانند خیابان‌های پاک‌نیت، اسداللهی، یزدان خواه، پیلغوش، فرمانداری، دیلمان جنوبی، فداییان اسلام، بیات، خانلری، بلوار کمیل و میدان‌های غیبی و بسیج محدود شده است. بهترین وکلای فیروزآبادی در این محدوده دفاتر وکالتشان قرار داشته و وکالت افراد در دعاوی مختلف هر چه قدر پیچیده باشد را قبول می‌کنند.

بهترین وکلای فیروزآبادی وکالت چه دعاوی را قبول می‌کنند؟

بهترین وکیل پایه‌یک دادگستری از طرف شما نماینده بوده تا به‌تمامی اموری که به او محول شده است رسیدگی کند. دعاوی که بهترین وکلای فیروزآبادی وکالت شما را در پیگیری آن‌ها قبول می‌کنند عبارت‌اند از:

دعاوی چک: چک برگ نوشته‌ای است که در ابتدا شاید اهمیت آن را ندانیم و اینکه نحوه نوشتار روی چک و صدور آن چه نکاتی داشته که باید رعایت شوند. یک وکیل دعاوی چک یا وکیل چک به دعاوی وصل و مطالبه وجه چک و سفته، اسناد عادی یا اسناد بانکی رسیدگی می‌کند.

دعاوی ملکی: دعاوی ملکی شامل دعاوی بین موجر و مستأجر، افراز ملک مشاع، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، ساخت ملک به صور مشارکتی و... هستند که معمولاً روند رسیدگی بسیار طولانی دارند که ممکن است چندین ماه یا چندین سال طول بکشد.

دعاوی خانوادگی: دعاوی خانوادگی شامل طلاق توافقی، نفقه، مطالبه مهریه، استرداد جهیزیه، حضانت، اجرت‌المثل، طلاق از سمت زوجه، الزام به تمکین و موارد دیگری هستند که علاوه بر زوجین، فرزندان و خانواده زوجین را نیز درگیر می‌کند.

دعاوی کیفری: دعاوی کیفری را می‌توان شامل سرقت، کلاه‌برداری، تجاوز به عنف، خیانت‌درامانت، توهین و تهدید، چک بلامحل، قتل، تصرف عدوانی و... دانست که مجازات‌های سنگینی نیز برای آن‌ها در قانون در نظر گرفته ‌شده است.

کلام آخر

بهترین وکلای فیروزآبادی در دعاوی ملکی، چک، کیفری و خانوادگی را می‌توانید در یک فهرست کامل در وکالت آنلاین پیداکرده و مشکلات خود را با آن‌ها مطرح و پس از مشورت و گفتن نتایج احتمالی توسط وکیل برای حلشان از وکلای خبره کمک بخواهید.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای فیروزآبادی

لیست بهترین وکلای فیروزآبادی تهران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.