×

لیست بهترین وکلای شهادت تهران

لیست-بهترین-وکلای-شهادت-تهران

شناسه : 376

مقدمه وکیل تهران

مقدمه وکیل تهران

بهترین وکلای شهادت چه کسانی هستند؟ آیا توانایی قبولی وکالت افراد در دعاوی مختلف را دارند؟ آیا وکلای خوب در این محدوده فقط آقا هستند و برای مسائل خانوادگی و طلاق وکیل خانم مجرب حضور ندارد؟ آیا حل دعاوی کیفری پیچیده نیز در تخصص این وکلا است؟ در ادامه ابتدا وکلای محله شهادت تهران یکی از انواع دعاوی که ممکن است بسیار درباره آن شنیده باشد را معرفی کرده و سپس ما لیستی کامل از این وکلا و تخصص‌هایشان را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

محله شهادت در کجا قرار دارد؟

محله شهادت در جنوب شرقی تهران بوده و از سمت شمال به خیابان‌های پروین اعتصامی و برادران اردستانی، از غرب به خیابان فداییان اسلام و بلوار بسیج، از جنوب به خیابان معدن و از شرق به خیابان قزاقی محدود شده است. این محله مهاجرپذیر در منطقه 20 قرار داشته و با محله‌های دیگری مانند دولت‌آباد، منصوریه منگل، صفائیه و جوانمرد قصاب مجاورت دارد.

معرفی دعاوی طاری توسط بهترین وکلای شهادت

اصطلاح دعاوی طاری در لغت به معنای دعاوی است که ناگهان عارض می شوند. دعاوی طاری را می‌توان دعاوی جانبی دانست که بر دعاوی اصلی عارض می‌شوند و اگر به دعوی اصلی مرتبط باشند، رسیدگی به آن‌ها در همان دادگاهی که به دعوی اصلی رسیدگی شده است انجام می‌شود. انواع دعاوی طاری را می‌توان به این صورت نام برد:

دعاوی طاری ورود ثالث: در این دعاوی شخص خواهان می‌تواند خود را به ‌طور مستقل یا وابسته به یکی از اشخاص ذی‌نفع صاحب حق بداند

دعاوی طاری اضافی: این نوع دعاوی دارای دو معنای خاص و عام هستند که معنای عام آن یعنی هرگونه تغییری که در خواسته، علت یا ارکان دعوا به وجود بیاید را شامل می‌شود. درواقع زمانی که خواهان یک دعوی جدید را که با دعوی قبلی خود مرتبط است مطرح می‌کند.

کلام پایانی

دعاوی طاری انواع و اقسام دیگری دارند که دانستن آن‌ها و درک تفاوت‌هایشان شاید برای افراد معمولی گیج‌کننده باشد. بهترین راهی که برای درک انواع دعاوی و نحوه حل آن‌ها وجود دارد، کمک گرفتن از وکلای باتجربه‌ای مانند بهترین وکلای شهادت خواهد بود.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای شهادت

لیست بهترین وکلای شهادت تهران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.