×

لیست بهترین وکلای علائین تهران

لیست-بهترین-وکلای-علائین-تهران

شناسه : 362

مقدمه

مقدمه

محله علائین یکی از محله‌های ناحیه 5 منطقه 20 تهران بوده که در نزدیکی شهرری قرار دارد. این محله یکی از محله‌های قدیمی تهران بوده که دارای 25 هزار نفر جمعیت است. در علائین می‌توانید بنای باستانی قلعه گبری را ببینید که متأسفانه به خاطر عدم رسیدگی به مکانی برای تجمع معتادان تبدیل‌شده است. در علائین شش شهرک مسکونی وجود دارد که یکی از آن‌ها شهرک علائین بوده و در بزرگراه شهید آوینی، بین تصفیه‌خانه فاضلاب تهران و سلمان فارسی قرار دارد. این محله با توجه مسئولین و جبران کمبود امکانات می‌تواند یکی از محله‌های مناسب برای زندگی در تهران باشد. برای انتخاب یک وکیل خوب در این محله، وکالت آنلاین فهرستی از بهترین وکلای علائین را برای شما آماده کرده است.

معرفی کلانتری محله علائین تهران

کلانتری محله علائین در شهرک علائین، خیابان نیلوفر، نرسیده به بیست‌ودو بهمن قرار داشته و در نزدیکی مسجد حضرت سیدالشهدا (ع) قرار دارد. کلانتری این محله سعی کرده است تا با تمام توان مأموران خود برای برقراری امنیت محله از دست معتادان، موادفروشان، اراذل‌واوباش و سارقان تلاش می‌کند. متأسفانه بنای تاریخی این محله تبدیل به مرکز تجمع معتادان شده است که با راهکارهای پیش‌بینی‌شده برای جمع‌کردن معتادان و اقدامات مبارزه با مواد مخدر کلانتری، شرایط تا حدودی بهتر شده است.

اسامی بهترین وکلای علائین و ارتباط با آن‌ها

برای داشتن یک وکیل خوب باید فاکتورهای زیادی در نظر گرفته شوند تا بگوییم انتخاب ما برای وکیل دقیق، خوب و عاقلانه است. بهترین وکلا ابتدا باید به‌تمامی قوانین و هر آنچه در قانون وجود دارد و می‌تواند به حل یک مشکل کمک کند مسلط باشند. در موارد بعدی تجربه وکیل مطرح‌شده و در ادامه تعداد پرونده‌هایی که وکالت آن‌ها را بر عهده داشته و همچنین میزان موفقیت در پرونده‌ها و رضایت موکلان نیز عوامل مهمی هستند. تمامی مواردی که گفته‌شده به همراه عوامل دیگر در انتخاب بهترین وکلای علائین که به شما معرفی می‌شوند در نظر گرفته‌شده‌اند و شما یک انتخاب هوشمندانه خواهید داشت.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای علائین

لیست بهترین وکلای علائین تهران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.