×

لیست بهترین وکلای نفر آباد تهران

لیست-بهترین-وکلای-نفر-آباد-تهران

شناسه : 360

مقدمه

مقدمه

نفر آباد یکی از محله‌های قدیمی اطراف حرم حضرت عبدالعظیم است که در منطقه 20 تهران قرار دارد. این محله به دلیل قدیمی بودن بافت مسکونی دارای چند بنای تاریخی باارزش است که با وجود طرح گسترش محوطه حرم نیز حفظ ‌شده‌اند. در محله قدیمی نفر آباد می‌توانید وکلای قدیمی باتجربه و وکلای جوان و با مهارتی را ببیند که جمع شده‌اند تا بهترین عملکرد را در حل پرونده‌های شما داشته باشند. برای آشنایی بیشتر با بهترین وکلای نفر آباد از آن‌ها خواسته‌ایم تاکمی درباره دعاوی مزاحمت صحبت کنند.

بهترین وکلای نفر آباد در دعاوی کیفری مزاحمت

مزاحمت به معنای سلب آسایش مشروع افراد دیگر به هر وسیله و روشی است. اگر فردی با انجام کار فیزیکی یا رفتار ناشایست آسایش کودکان یا بانوان را سلب کرده و به آن‌ها آزار برساند، مجرم بوده و می‌توان از وی شکایت کرد. ایجاد مزاحمت با سلاح سرد مانند چاقو یا سلاح گرم، مجرمانه بوده و فرد خاطی مرتکب جرم مزاحمت شده است.

 در مواقعی که با مزاحمت‌هایی به این شکل روبه‌رو شدید بهتر است اول با پلیس تماس گرفته شود و سپس پس از طرح شکایت و برسی شواهد و شهادت شاهدان، پرونده در مراجع بالاتر پیگیری شده و وکلا برای دفاع از شما اقدامات لازم را انجام خواهند داد. بر اساس مدارک و شواهد و همچنین نوع مزاحمت ایجاد شده و آسیب‌های واردشده ناشی از آن به فرد، مجازات این دعوی متفاوت بوده و از حداقل 20 ضربه شلاق تعزیری و 4 ماه حبس تعزیری تا 4 سال حبس به همراه شلاق متفاوت می‌تواند باشد.

کلام آخر

با توجه به زیادشدن مزاحمت‌ها برای بانوان و کودکان نمی‌توان اهمیت پیگیری این دعاوی و به نتیجه رساندن آن‌ها را نادیده گرفت و از آن‌ها گذشت کرد. بهترین راهکار برای حصول بهترین نتیجه مشورت با بهترین وکلای نفر آباد است که بسیار می‌توانند به شما کمک کنند. برای اطمینان به این وکلا ابتدا می‌توانید با آن‌ها مشاوره داشته باشید و بعد از مطمئن شدن از توانایی‌های بالای این وکلا پرونده خود را به آنان بسپارید.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای نفر آباد

لیست بهترین وکلای نفر آباد تهران صفحه 1، تعداد 18 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.