لیست بهترین وکلای امین آباد تهران

لیست-بهترین-وکلای-امین-آباد-تهران

مقدمه بهترین وکلای امین آباد

محدوده امین آباد در نزدیکی شهرری قرار داشته و جزو منطقه 20 شهرداری تهران است. این محدوده از سمت شمال با کوه‌های بی‌بی شهربانو، از سمت شرق با جاده خاوران، از سمت غرب با شهرک نسوز و از جنوب با اراضی کشاورزی محصورشده است. این محدوده قدمت تاریخی زیادی داشته و می‌توان بناها و مکان‌های تاریخی متعددی را در اطراف آن دید. برای داشتن یک وکیل خوب در این محله برای مشاوره و رفع مشکلات قانونی خود می‌توانید حضوری به ‌تمامی دفاتر وکالت این محدوده بروید و یا تا انتهای این مطلب با ما که در آن قصد داریم بهترین وکلای امین آباد را معرفی کنیم همراه باشید.

به دعاوی محله امین آباد در کدام دادسرا رسیدگی می‌شود؟

در هر منطقه‌ای علاوه بر کلانتری‌های محلی که به شکایات و دعاوی رسیدگی می‌کنند، مراجع قانونی بالاتری نیز وجود دارند که پیگیری دعاوی که در صلاحیت و اختیارات کلانتری نیست را بر عهده ‌دارند. کلیه دعاوی و شکایات محله امین آباد نیز قابلیت پیگیری و بررسی در دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان ری را دارند. این دادسرا در میدان هادی ساعی، جنب شهرداری منطقه 20 قرار داشته و دارای 6 شعبه بازپرسی، 4 شعبه دادیاری، 9 شعبه اجرای احکام کیفری و یک شعبه سرپرستی برای نظارت است. بهترین وکلای محدوده امین آباد و محله‌های اطراف همگی برای پیگیری دعاوی موکلان خود به این دادسرا مراجعه می‌کنند بنابراین نحوه رفتار وکیل در جلو بردن سریع‌تر پرونده بسیار اهمیت پیدا می‌کند.

اولین وظیفه این دادسرا کشف جرم است که جرم می‌تواند دارای شاکی خصوصی یا عمومی باشد، کشف جرم از طرف دادسرا به کلانتری‌ها، نیروهای بسیج و مأموران سپاه سپرده می‌شود. در اقدام بعدی متهم شناسایی‌شده و تحت تعقیب قرار خواهد گرفت. پس از انجام کلیه تحقیقات مقدماتی در صورت نیاز قرار جلب برای متهم صادرشده و برای محاکمه و اجرای حکم به دادسرا فرستاده می‌شود.

کلام آخر

پیدا کردن وکیلی که با همه مراجع قانونی که در یک منطقه هستند آشنا باشد، گاهی کار واقعاً سختی است اما این آشنایی در بسیاری از مواقع می‌تواند کار راه‌انداز باشد و برای همین به آن توجه زیادی می‌شود. خوشبختانه بهترین وکلای امین آباد با تمامی این مراجع آشنایی دارند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای امین آباد

شناسه : 363
لیست بهترین وکلای امین آباد تهران صفحه 1، تعداد 15 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.