لیست بهترین وکلای تقی آباد تهران

لیست-بهترین-وکلای-تقی-آباد-تهران

مقدمه و معرفی محله تقی آباد تهران

تقی آباد یکی از محله‌های جنوب شرقی شهر تهران است که در منطقه 20 قرار دارد. این محله از سمت شمال به بلوار رستگار، از غرب به خیابان مصطفی خمینی و بزرگراه تهران – ورامین، از جنوب به شهرک عباس‌آباد و از شرق به کانال سرخه‌حصار منتهی شده است. این محله در خارج از طرح ترافیک زوج و فرد تهران بوده و با محله علائین همسایه است. این محله تعدادی از بهترین وکلای منطقه 20 را در خود جای‌داده است که هرکدام از آن‌ها می‌توانند در موضوعات خاصی به شما کمک کنند. برای آشنایی بیشتر با بهترین وکلای تقی آباد ادامه این مطلب را دنبال کنید.

بهترین وکلای تقی آباد در کدام دعاوی می‌توانند به شما کمک کنند؟

بهترین وکلای محله تقی آباد تهران در تمامی دعاوی تخصص داشته و وکالت شما را قبول خواهند کرد. بر اساس نوع مشکل خود می‌توانید به یکی از وکلای معرفی‌شده مراجعه کنید.

بهترین وکلای کیفری تقی آباد

دعاوی کیفری جزو حساس‌ترین و پیچیده‌ترین دعاوی هستند که در دادسراها مطرح می‌شوند. این نوع دعاوی شامل سرقت، ایجاد مزاحمت، رابطه نامشروع، تهدید، تجاوز، فحاشی، خیانت‌درامانت، قذف، فروش مال غیر، کلاهبرداری، شرب خمر، تصرف عدوانی، تحصیل مال از راه نامشروع، قتل، ورود به عنف، ضرب‌وجرح عمدی و موارد دیگری هستند. طرح شکوائیه به شیوه درست و آشنایی با قوانین کیفری می‌تواند به یک وکیل کمک کنند تا نتیجه پرونده را به نفع موکل خودکرده و از حقوق وی دفاع کند.

بهترین وکلای تقی آباد د دعاوی خانوادگی

این وکلا به ‌طور خاص به انواع دعاوی خانوادگی نفقه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، استرداد جهیزیه، طلاق از طرف زوجه، اجرت‌المثل، الزام به تمکین، حضانت و موارد دیگر این‌چنینی رسیدگی می‌کنند. در دعاوی خانوادگی به دلیل کش مکش‌ها و تنش‌های موجود بین دو طرف، اغلب هیچ‌کدام از طرفین به لحاظ روحی توانایی حضور به‌تنهایی در دادگاه را نداشته و اینجا وکلا به کمک می‌آیند تا افراد به درمان روح خود بپردازند.

جمع‌بندی

بهترین وکلای تقی آباد تهران در دعاوی چک، دعاوی کیفری، دعاوی ملکی و دعاوی خانوادگی مختلف می‌توانند گزینه مناسب و خوبی برای سپردن پرونده‌های شما و به دست آوردن نتیجه مطلوب باشند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای تقی آباد

شناسه : 364
لیست بهترین وکلای تقی آباد تهران صفحه 1، تعداد 15 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.