×

لیست بهترین وکلای منطقه بیست و یک تهران

لیست-بهترین-وکلای-منطقه-بیست-و-یک-تهران

شناسه : 385

مقدمه

مقدمه

داشتن وکیل خوب برای پیگیری دعاوی در دادسراها، دادگاه‌ها، شوراهای حل اختلاف و تمام مراجع دیگری که در آن‌ها به انواع دعاوی حقوقی و کیفری رسیدگی می‌شود ضروری است. یک وکیل خوب می‌تواند با به کار بردن درست قانون نتیجه نهایی یک پرونده را عوض کرده و یا مسیر رسیدگی به آن را بسیار کوتاه‌تر کند. در دنیای امروز که نمی‌توان نقش پررنگ وکیل را نادیده گرفت، شناخت بهترین وکلای منطقه 21 تهران می‌توان به ساکنان این منطقه در تصمیم‌گیری انتخاب داشتن یک وکیل خوب و کار بلد بسیار کمک‌کننده باشد.

معرفی منطقه 21 تهران

منطقه 21 در سمت غربی تهران قرار داشته و از سمت شمال به اتوبان تهران – کرج و بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری، از شرق به رودخانه کن، از جنوب به بزرگراه فتح و از غرب به بزرگراه لشگری و اتوبان تهران – کرج منتهی می‌شود. منطقه 31 دارای بافت مسکونی و صنعتی بوده و بیشتر ساختمان‌های مسکونی آن در ناحیه 1 این منطقه قرار دارند. در منطقه 21 تهران محله‌های پاسداران، شهرک دریا، تهرانسر غربی، فرهنگیان، شهرک آزادی، شهرک دانشگاه تهران، شهرک استقلال، ویلا شهر، چیتگر شمالی، وردآورد و شهرک غزالی را می‌توانیم ببینیم. این منطقه در همسایگی مناطق 22، 9، 5 و 18 تهران و شهرستان شهریار قرار داشته و ازنظر دسترسی به مرکز شهر و شهرستان‌های اطراف موقعیت بسیار خوبی دارد.

بهترین وکلای منطقه 21 در دادسرای ناحیه 10

اصلی‌ترین مرکز رسیدگی به شکایات یا دعاوی کیفری ساکنان منطقه 21 تهران دادسرای ناحیه 10 است. این دادسرا در تقاطع خیابان‌های جیحون و دامپزشکی واقع‌شده است و ضابطین آن نیز کلانتری‌های 108، 111، 119، 150 و 154 و پایگاه هشتم آگاهی تهران بزرگ هستند. بهترین وکلای منطقه بیست‌ویک تلاش می‌کنند تا دعاوی که در این دادسرا پیگیری می‌شوند را هر چه سریع‌تر با نتیجه مطلوب به پایان برسانند تا آن دعوی به صدها پرونده دعاوی دیگری که به دلیل عدم وجود وکیل یا داشتن وکیل بی‌تجربه به‌صورت راکد باقیمانده‌اند، نپیوندد.

جمع‌بندی

برای داشتن یک وکیل و راهنمای خوب، دانا و دلسوز و پیگیر دعاوی، وکالت آنلاین بهترین وکلای منطقه 21 تهران را همراه با شماره‌های تماس این وکلا به شما معرفی می‌کند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای منطقه 21

لیست بهترین وکلای منطقه بیست و یک تهران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.